Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mint barát kérdezem. Megtalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mint barát kérdezem. Megtaláltam egy barátnőm férjét társkeresőn és bevalotta, hogy félrelépett, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fent van társkeresőn, és ott egy profilnak mindent leírt, hogy megcsalta már a barátnőmet, többször is próbálkozott, de csak 1 jött össze. Azt mondta akkor volt amikor a kapcsolatuk hullámvölgyben volt, amikor a csaj terhes volt. Azonban még mindig fent van, és ezzel a profillal is szex miatt ismerkedne.


Van ott egy pici baba és ez az egy ami eltántorít attól, hogy azonnal szóljak, saját házuk van, hogy babavárós e azt nem tudom.


A másik, hogy vajon hogy élné meg a barátnőm a dolgot, megharagudna rám ha elmondom, de az is ha nem. Nem tudom mi tévő legyek.


A csaj 28 a srác 32 éves 2 éve házasok és 7 hónapos a pici.



2022. dec. 15. 07:11
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
86%
En elmondanam es a baratnom halas lenne erte nem meg megharagudna ..
2022. dec. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
87%
Képernyőfotó……
2022. dec. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
89%

Képernyőfotó bizony.

Ha a levelezésről van, arról is.

2022. dec. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
92%

"A másik, hogy vajon hogy élné meg a barátnőm a dolgot, megharagudna rám ha elmondom, de az is ha nem. Nem tudom mi tévő legyek."


Kérdezd meg őt!

Cili, ha a férjed megcsalna, nem szeretnél tudni róla vagy inkább szeretnél?

2022. dec. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
21%
Gondolod, hogy etikailag és jogilag a te feladatod lenne a kapcsolatukba való beleszólás?! Én biztos nem tenném! Én ezt határátlépésnek gondolom. Nem biztos, hogy mindig az őszinteség segít. Az is lehet, hogy szépen kikopik a dolog és rendezik egymással a kapcsolatot.
2022. dec. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
22%
Én se szólnék semmit, nem érezném hogy az én dolgom lenne bele avatkozni bárki kapcsolatába.
2022. dec. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
88%
Képernyőmentés és átküldeni neki. Had tudja meg mekkora szarhàzival van együtt és kinek szült gyereket. Ha anonim akarod küldeni akkor csak csinálsz egy kamu email címet és kész.
2022. dec. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
43%
Ên nem szólnék. Pontosan, ahogy írod, a pici miatt. Lehet, hogy a barátnőd nem szakítana a körülmények miatt, csak örlődne 3s veszekednének. Talán egy ultimátumot adnék a férjnek, törölje a profilját, ezzel talán megnyugtatod az igazságérzetedet.
2022. dec. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
18%
Elképesztő azért, hogy milyen szinten pofátlanok itt egyesek! Komolyan, kinek mi köze hozzá, hogy a másik a magánéletében mit tesz, vagy nem tesz? Mégis ki hatalmazta fel erre, hogy ebbe beleszóljon?! Ez nagyon komoly felelősség, egy család élete mehet tönkre! Biztos, hogy ezt neked kell vállalni?!
2022. dec. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
86%
Csinálj képernyőképet, a beszélgetésekről is. Én szólnék róla. Ki tudja, mit visz haza neki a szexkapcsolatokból, legyen meg legalább a döntési lehetősége, hogy megpróbálják megjavítani a dolgaikat, vagy esélyt adnak arra, hogy menjenek a maguk útján, mint ahogy annak is esélyt kell adni, hogy a barátnőd maga dönthesse el, hogy esetleg elkezd a férje háta mögött lelépést tervezni (anyagi rész, saját maga bebiztosítása). Előbb -utóbb úgyis lebukik, kizárt, hogy ne így lenne, meg hogy otthon meg minden rendben van... Ne3 év gyes után álljon ott munka nélkül, meg minden nélkül megalázva, kilátási lehetőségek nélkül úgy, hogy évek óta csalva van, de még lépni se tud, mert nincs hova, nincs miből.
2022. dec. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!