Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők vesznek ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők vesznek ajándékot karácsonyra egymásnak?

Figyelt kérdés

2022. dec. 20. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Szexjátékot, amit együtt használunk majd.
2022. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Én vennék, csak nem volt ötletem hogy mit. Jöhetnek az ötletek.
2022. dec. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez megbeszélés kérdése, mint bármilyen kapcsolatban.
2022. dec. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Én veszek egy vibrátort Budaörsre a kis Ketrinemnek :)
2022. dec. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Milyen kérdés ez???


Annak adok (nem feltétlenül veszek, hanem adok) ajándékot, akit szeretek. A szeretőmet szeretem (régen ennek a szónak mennyivel másabb volt a tartalma mint most), nagyon erős érzelmi szálak fűznek hozzá a zseniálisan jó szexen túl is. Persze hogy adok neki ajándékot. Olyat amit együtt használunk majd, mindkettőnk örömére (szexjátékszer), meg olyat is amit otthon használ és régóta szeretett volna, csak nem tudta merre induljon a beszerzésére (teljesen szexmentes dolog).

2022. dec. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem eddig egyetlen egy alkalommal adott ajándékot - ami előtt szakítottunk mert találtam mást helyette. Megijedt (vagy nem is tudom mi történt vele) visszakönyörögte magát és azon a karácsonyon adott ajándékot.

Soha máskor, semmilyen eseményen sem.

2022. dec. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A szeretőm önmagát adta.
2022. dec. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem jobb ha nem meg lebukik. :))
2022. dec. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!