Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a férjem, teherbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjem, teherbe estem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

10 éve vagyok házas a férjemmel, van két gyerekünk. A háta mögött két éve a férjem legjobb barátjával szeretői viszonyba kerültem. Ez eddig teljesen jól ment, de most nagy a baj. Terhes vagyok és valószínűleg nem a férjemé a gyerek. Nem vetethetem el, mert akkor biztosan kiderülne, hogy megcsalom.

Szeretném folytatni a barátjával a kapcsolatot, de anyagi okokból szeretnék a férjemmel maradni, kizárt, hogy elváljak a férjemtől, mert akkor csak a vagyon felét kapnám meg, amiből a mai viszonyok mellett nem tudnék új életet kezdeni. Mit tegyek?



2022. dec. 29. 00:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Megint itt van a kitalalos? Bar eletszeru szeru az iras , de meg anomimkent sem wnnyire oszinte valaki..
2022. dec. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Hat gyozd meg a ferjed hogy az ove a gyerek
2022. dec. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd abba a kamu kérdések gyártását, és a terhességed is elmúlik 😉
2022. dec. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Kénytelen vagy elvetetni, nem csaphatsz be 5 embert egy életen át. Negyed órás műtét, pár óra a kórházban, szervezd meg.
2022. dec. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Egy abortusz 48 óra alatt megvan. Egy barátnőddel töltöd azt a 2 napot és csókolom. Egyértelmű, hogy a kérdező nem terhes, nem tudja, mi az az abortusz és azt is erősen kétlem, hogy nő egyáltalán.
2022. dec. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
27%
jaja, mindenki tudja, hogy a nők szentek, és sosem tennének ilyet, egyértelműen csak kitaláció
2022. dec. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%
Engem is a legjobb kollégával szarvaztak fel
2022. dec. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem azért kételkedem a kérdezőben, mert a nők nem csalnak meg soha senkit, hanem azért, mert ennél sokkal ügyesebbek és talpraesettebbek. :DDD Férfiak szoktak ilyen bénák lenni.
2022. dec. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

48 óra egy abortusz?

Hol? Évekkel ezelőtt is bement a nő reggel és délután 3kor már el is jött.


Aki ezt nem tudja megoldani, az semmit.

2022. dec. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
41%
Beletettem neki egy éjszaka pihenést, hogy ne kelljen magyarázkodnia, ha az altatás miatt rosszul van, stb.
2022. dec. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!