Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőmnél többször is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnél többször is előfordult, hogy órákon keresztül nem adott életjelet magáról, de utólag mindig elmondja, mit csinált. Paranoiás vagyok, vagy van esély rá, hogy megcsal?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel lassan egy éve vagyunk együtt, 120 km közöttünk a fizikai távolság és általában hétvégente tudunk találkozni, mert mindkettőnk dolgozik. Van olyan eset, amikor rendkívüliek a körülmények és kimarad egy hétvége, de ez nem sűrűn fordul elő.

A lényeg, hogy amikor kimarad egy hétvége, a barátnőm esténként eltűnik vagy pénteken, vagy szombaton pár órára. Eleinte rákérdeztem, hogy minden rendben van-e vele, mert általában a kislányával szokott otthon lenni hétvégén, kivéve amikor a volt férje elviszi a kislányt. Szóval amikor rá is kérdeztem, mindig azt mondta, hogy a barátnőjénél van. Na ez eléggé furcsa, mert amikor együtt vagyunk és kettesben át szoktunk menni a barátnőjéhez, elég sűrűn használja a telefonját, rápillant, keres valamit, megnéz valami webshopot, hasonlók.

Én ezeket a kimaradásokat és magyarázatokat nagyon furcsának találom, főleg arra való tekintettel, hogy mindig a legjobb barátnőjére hivatkozik, akivel mindig ki szoktak állni egymás mellett.

A mostani hétvége is rendkívüli, mindketten nagyon betegek vagyunk, így itthon maradtam, nem mentem el hozzá. Ma délután 6-kor még beszéltünk telefonon, de egy szót sem említett arról, hogy esetleg elmegy valahová. Később ráírtam, de nem reagált. Az előbb fel is hívtam, de fel sem vette. Először nem tulajdonítottam neki jelentőségét, talán csak elaludhatott, úgy gondoltam.

Viszont a bátyjával szoktunk játszani közösen netes játékot és elszólta magát, hogy végre üres a családi házukban az emelet, egyedül van végre. Tudvalévő, hogy a felső szinten a barátnőm lakik a kislányával és a bátyja külön-külön szobában. Magyarán a nagy betegségében nincs is otthon se a párom, se a kislánya, valahová elmentek. A kislányt úgy gondolom, hogy elvihette az apja, a barátnőm pedig valahol máshol van. Korábban is történtek furcsa "eltűnései".

Nem tudok másra gondolni, csak arra, hogy a távollétemben megcsal. Tényleg megcsal? Vagy egyszerűen csak paranoiás vagyok? Féltékeny vagyok?



2023. jan. 13. 23:11
A kérdező szavazást indított:
egyértelmű a megcsalás, ha többször is előfordult
gyanakvóvá tenne, ha velem hasonló történne
nem kell nagy ügyet csinálni hasonló esetekből
egyértelműen bízni kell, hiszen kapcsolatban sosem tenne ilyet
32 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Szinte biztos, hogy félrekúr...
2023. jan. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
76%
Paranoiás vagy. Ha ennyire nem bízol benne, akkor hagyd ott. Neki lesz a legjobb.
2023. jan. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Jesszus... óránként ellenőrzöd?? Ez baromira para. Ennek így nincs értelme. Engem is idegesítenél vele. Kérdezz rá, beszélj vele, hogy ez neked gondot okot. Nyisd ki a szádat, mintha felnőtt lennél annyira, hogy gyerekes párod legyen. Ha nincs megoldás vagy tagad, lehet igazad volt és akkor érdemes szakítani.
2023. jan. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

“többször is előfordult, hogy órákon keresztül nem adott életjelet magáról,”


Jóságos Isten!

Ez abnormális. Az első ilyen jelzésre leépítenélek.


Az emberi kapcsolatok, rokoni, szerelmi nem arról szólnak, hogy teljes ellenőrzés alatt tartják egymást.


Mindenkinek kell legyen magánszférája, amiben építkezik, él, mozog.


Ha nincs mozgástér, ha nincs töltekezési lehetőség, akkor az káros kapcsolat, alárendelt viszony, börtön.


Te totálisan függő vagy.

2023. jan. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Ez az állandó ellenőrizgetés agybaj... Meg amúgy értelme sincs. A szeretővel való hentergés előtt meg után is simán rád tudna írni, hogy "én is szejetlek kiciiiiiim", és már meg is nyugodtál, hogy óóó minden rendben, pedig hát ugye. Ha nem bízol benne, akkor szakíts.
2023. jan. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Egyértelmű, hogy félrekefél. Nem is értem, miért habozol. Dobd ki!
2023. jan. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erre ment rá a távkapcsolat. Elmentem bevásárolni, és a bádogdoboz t.coban nincs térerőm. Miért nem vettem fel, kivel és hol voltam. Este elaludtam film közben, mert rohadt húzós hetem volt. Hol voltam reggelig?

Barátokkal beültem moziba, ahol normális ember kikapcsolja a mobilt. Utána beültünk kajálni, és úgy maradt addig a mobil. Megint ment a balhé, hogy hol és kivel voltam.

Meguntam a dolgot.


Te meg megkérdezhetted volna a tesóját, hogy miért üres a ház, azt hitted a csaj otthon van. A reakciója többet elárul, mint itt a válaszolók.

De ha így állsz az egészhez, akkor hagyd a párkapcsolatokat. Te akkor is ezt a hisztit nyomatnád, ha együtt élnétek. Aki meg meg akar csalni, az meg is fog, akkor is, ha nyomkövető van a bugyijában és egész nap a kezét fogod.

2023. jan. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%
Lehet akár gyanús is, DE tényleg meg kell próbálnod bízni benne. Óvatosan rákérdezhetsz ilyenkor merre járt, mert aggódtál érte, de valószíbűleg úgyis fog rá mondani valamit ami vagy igaz, vagy nem. Viszont ez még megint csak nem konkrétum és lehet te gondolod túl, akkor meg majd elveszíted őt a féltékenykedéssel. Szerintem beszélgessetek többet, ismerd meg jobban és ha úgy érzed szeret és te is szereted őket nem fogja ezt a kapcsolatot bekockáztatni úgyse.
2023. jan. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem rád férne egy jó pszichológus...
2023. jan. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!