Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretni valakit és valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretni valakit és valaki máshoz vonzódni?

Figyelt kérdés

A barátomat szeretem, minden jó vele. Helyes, rendes, minden szempontból értékes.

Mégis megismertem valakit, akihez elkezdtem nagyon vonzódni. Sokat van körülöttem és egyre nehezebb visszautasítani.

Hogy létezik ez? Nem idegen ez a férfi sem. Tetszik a határozottsága, hogy ő egy tipikusan férfias férfi.

Hogyan alakulhat ki egy ilyen helyzet? Szeretem a barátom. De akkor hogyan juthat akár csak eszembe, hogy jó lenne vele és sajnálom is kicsit, hogy nem lehet?


2023. jan. 18. 05:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem elenyészően ritka az a párkapcsolat, ahol mindkét fél megtalálja a másikban MINDAZT amit keres.

Ha a hiányzó dolgoknak kicsi a jelentősége, vagy nem sok ilyen van, illetve nem esik nehezünkre lemondani annak beteljesüléséről, akkor jól működhet a kapcsolat.

Ha viszont több, vagy komolyabb az ami hiányzik, akkor kezdőik el a pásztázás.

2023. jan. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

Te mind két férfit szereted, Csupán az a különbség, hogy az egyiket (barátodat) szerelemmel, a másikat pedig szeretett szintjén.

Kérdés az milyen szinten gondoltál arra, hogy "vele lenni"?

Miért nem lehet? Mert döntésképtelen vagy a kettő közül, vagy más akadályát látod a történetnek?

Írtad, hogy a "másik" egy tipikus, férfias férfi. Ezek alapján a barátod nem tekinted annak. Miért? Ő milyen?

2023. jan. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom megfogalmazni az egészet. Örülök, ha mellettem van, hiányzik is, ha nem látom.

Igyekszem nem éreztetni vele. Próbál felém közeledni, de én visszautasítom, a bűntudattól félek nagyon. A legközelebb akkor volt hozzám, amikor megpróbált megcsókolni. Nem hagytam, mondtam is, hogy a barátom miatt nem akarom. Erre azt mondta, hogy tiszteletben tartja, de bízik benne, hogy majd én is akarom.

Munkahelyet nem tudok váltani, ahhoz szakmát is kellene. Azért az meg durva lenne.

2023. jan. 18. 19:54
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

"Erre azt mondta, hogy tiszteletben tartja, de bízik benne, hogy majd én is akarom."


Nem tartja tiszteletben egyáltalán, mert akkor nem akart volna lesmárolni (munkahelyen? Azt sem bánja hol történik a csók, csak úgy leteperne).

Vadászik rád keményen és játszik veled, most szinte biztos, hogy vissza fog húzodni látszólagosan, hogy rajta agyalj (mint most) és hogy hiányozzon neked csak azért, hogy te mászál rá.

Aztán ha megfektet (mert megfog!) majd eldob, mint egy rongyot és szétfogja beszélni büszkén a kollégák közt, hogy megvoltál neki.


Aki belerondítana probléma nélkül más kapcsolatába, nem bánja a szeretői szerepet sem azt, hogy te hűtlen lennél az nem gondolkodik komolyba!

Egy ilyen senkiházi miatt te tényleg dobnád a pasidat ki az ablakon???

Ha a válasz igen, vagy nem tudom akkor nincs eszed! 🤦‍♀️

2023. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Tessék, csak hogy nem beszélek levegőbe.

2023. jan. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
78%

Mit le nem érzelgősködtél itt te jó eg. A faszidat úgyis megcsalod, utána meg jól meg is bánod, mert az új faszinak csak egy menetre kellesz. Micsoda hős szerelmes.

Amit te itt gyönyörű mondatokban megfogalmaztál, azt ő a haveroknak úgy adja elő, hogy “ja, valószínűleg dugunk majd, semmi extra”

2023. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

#13

Bámennyire is lepontozták a hozzászólásom, ezt az álláspontom továbbra is fenntartom, annyi változtatással, hogy neked Ő kell, mer benne fedezted fel a férfit.

2023. jan. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

#17:


Azért vagy lepontozva, mert a kérdező nem szerelmes a parjaba és a másik pasit sem szereti, csak nem bír a nunijával.

Vagy képtelen O-ra a párjával (/amúgy se megy neki), vagy unja a szexet vele.

És azért tekint az új csávóra férfiként, mert szerinte jól elintézné (ami nem biztos), plusz bókol neki, flörtöl vele, míg a párja nem teszi ezt, vagy csak minimum de (lehetséges, hogy) még a szaros seggét is kinyalja, ami szerinte uncsi és papucs dolog. :///

2023. jan. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"A barátomat szeretem, minden jó vele. Helyes, rendes, minden szempontból értékes."


Unalmasnak tartod már, csak úgy "szereted" kedveled mint embert, de nem sokáig, mert félrefogsz lépni/otthagyod.

Szerinted többet ér a "férfias férfi" = ösztönlény, hímringyó, aki melletted ha többször is megnyomna mást is kefélne/csak egyszer döngetne meg, mint a párod, amivel nem lenne gond, ha szakítanál!

2023. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

#17

Igazad lehet. Viszont szex szempontjából honnan tudhatja, hogy a másik pasi jobb, és vele képes "O"-ra?

Amúgy ismerek olyan lányt akinek a pasija mindent (is) megad neki csak "azt nem", mégis szexpartner kereső oldalakon volt aktív tag, persze titokban, nehogy az "arany tojást tojó tyúk" kidobja a fészekből.

2023. jan. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!