Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Belenéztem a feleségem telefon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belenéztem a feleségem telefonjába és láttam, hogy a közös baráti társaságból az egyik sráccal erotikus tartalmú beszélgetést folytat. Hogyan kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

2023. jan. 18. 10:26
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
14%
Nem a f@szi a hibás. Szóval az asszonyal ülj le beszélni.
2023. jan. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
97%

Attól függ, neked ez mennyire esik kívül a toleranciahatárodon.

Van akinek már ennél kevesebb is válóok, a másik véglet meg akinél nem ügy az sem ha mások is részt vesznek a "játékban".

2023. jan. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétabban mi volt? Mert azért az sem mindegy.
2023. jan. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
1. Azt nem akarom, hogy tudja belenéztem a telefonjába, mert akkor átírja a kódot amit nem fogok tudni.
2023. jan. 18. 10:33
 5/38 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem egyelőre ne hozd fel szóba max. figyeld a feleséged, hogy nem történik-e bármilyen változás körülötte, mentalitásában stb. Az alapból bizalmatlanságot szül, ha megmondod, hogy megsértetted a személyes szféráját. Lehet ennyi volt az egész, egy hülye verbális játék és semmi tevőleges nem történt. Ha szóba hozod elképzelhető, hogy a házasságotokat végleg tönkreteszed. Ha csak nem akarod ez utóbbit.
2023. jan. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy tudod.Én elég rosszul kezelném.:-))

Szerintem azonnal szólj neki róla, ne várd meg míg élőznek is.

2023. jan. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem a sráccal beszélj. Tudta, hogy a nőd és bepróbálkozik? Ezt mifelénk patkányságnak tartják és az ilyen patkányokkal el szoktak bánni.

A sráccal kell beszélni. ha másnem megtudhatod, miért hűtlenkedik az asszony, te vétettél-e vagy csak kevés vagy?

Vagy elfogadod, hogy ez van, asztán beleálsz a cuckold szerepkörbe.

2023. jan. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
2,3 Elsőre azért szíven ütött amikor megláttam. Arról írogattak, hogy ki, mit, hogyan szeret az ágyban, mit próbálna ki, stb. Kettős érzés volt bennem. Féltékenység mellett persze izgalmas volt erről olvasni, hazudnék ha nem.
2023. jan. 18. 10:44
 9/38 anonim ***** válasza:
39%

Hidd el, ha nem akarta volna, hogy ez kiderüljön, törölte volna az üzit vagy megváltoztatta volna a kódot.

Persze ezt nem hozhatod fel.

Én higgadságra törekednék.

Vagy elmész a csávóhoz és igyekszel úgy csinálni, mintha meg akarnád dugni a srácot, amiért rányomult a nődre. Tudod, előadod az őserdőből szabadult gorillát. ,,Megb.szlak köcsög!"

Egy biztos, én nem offolnám egyből a csajt. Sőt, még ha kiderülne, hogy 12 faszi ment át rajta, akkor is még eljátszadoznék egy darabig, amire előadnám a megbocsátó kegyelmes férj szerepét.

Mert erről szól ez az egész nekik. Ez a felnőtt lányok játéka. A kemény csajok ezt játszák. Te pedig jobban teszed, ha befogod a lepénylesőd, aztán alaposan mindenhonnan jól kinyalod. Az tetszeni fog neki.


Persze ez egy elég nyomasztó helyzet, ha előszőr találkozol a jelenséggel. Én teljesen lesokkolódtam. De egy biztos. 5 év múlva már nevetni fogsz az egészen az átértékelődött életedben. Irigyellek papi. Én túl forrófejű voltam, amikor velem ez megtörtént.

Dükös voltam, pedig örülnöm kellett volna. 5 év bölcsesség és tapasztalatt hiányzott hozzá.

Dolgozd fel a helyzetet és nyald ki az asszonyt.

Előző mondatom legyen számodra a főparancs!

2023. jan. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
39%

2. vagyok


Valószínűleg ez sokaknál kiveri a biztosítékot, de pl nekem családos nő létemre vannak olyan férfi barátaim, akikkel simán beszélgetek ilyen témákról.

Ez attól is függ, ki mennyire prűd/szabad szellemű/zárkózott/nyitott/laza/érdeklődő/közvetlen/stb.

Attól még hogy valakivel egészen sikamlós témákat is boncolgatok, még nem feltétlenül fekszem le vele.

És vannak dolgok, amiket pl egy férfitól kérdezek meg, nem egy másik nőtől (pl konkrétan hogy miért szeretik a férfiak a csupasz puncit, ezt tárgyaltuk ki legutóbb egyik haverral :)).

2023. jan. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!