Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Belenéztem a feleségem telefon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belenéztem a feleségem telefonjába és láttam, hogy a közös baráti társaságból az egyik sráccal erotikus tartalmú beszélgetést folytat. Hogyan kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

2023. jan. 18. 10:26
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
91%
Marha boldog házasság lehet, ahol a feleség mással szexchatel, és a kollégájának mondja a szexuális vágyait, nem a férjének, a férj meg szóba se meri hozni, mert akkor az asszony kódot cserél, és nem tud továbbra is a háta mögött kutakodni és ellenőrizgetni a telefonjában :D :D :D Nekem valahogy ez nem egy boldog házasság ismérve...
2023. jan. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
32%

2./10. vagyok ismét.


Nekem pl a férjem irtó zárkózott, még velem sem nagyon beszél szexuális vágyakról, úgy kell belőle kiimádkozni, ha valamire kíváncsi vagyok. És elég konzervatív/fantáziátlan is, már ami a szexet illeti, ezért vannak dolgok amiket - elméleti, fantáziaszinten barátokkal lazábban tudok átbeszélni.

Szóval ezeket akár a kapcsolatotok javára is fordíthatod.


Nem tudom, mennyire vagytok szabad szelleműek, vagy van-e olyan dolog, ami mindkettőtöknek izgi de még nem került szóba (mondjuk akár azért, mert "jujmitszólnahozzá"), de lehet, érdemes ezen az úton is elindulni, valami totálisan új elemet hozni be a kapcsolatba. Azaz, lehet hogy nem is meri neked ezeket előhozni, talán fél a reakciódtól - ezt nem tudom, mennyire vagytok ilyen téren lazák/öszinték.

2023. jan. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, hogy egy ilyen mindent megbeszélek

az ellenkező nemből egy valakivel,az gyakran vezethet váláshoz.

A férjemnek volt egy kolléganője, nem is egy városban,de munka kapcsán

sokat beszéltek, és találkoztak is.

Még eleinte nekem is beszámolt róla,hogy tiszta olyan a csaj

mint én, jó fej,vicces, hasonlóan gondolkozik mint mi.

Aztán három hónap múlva meg mikor azt mondta hogy dolgozni megy,

a csajhoz ment, később az is kiderült melyik szállodába voltak.

Ezt a telefonjában találtam meg, mikor megnéztem hogy merre

járt az utóbbi időben.Szóval nem árt odafigyelni.

2023. jan. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
17. Hát igen! Ezt jó kérdés. Ha őszinte akarok lenni, akkor bennem már a kapcsolat elejétől ott volt az a rossz érzés, hogy nem biztos hogy elég jó vagyok ezen a téren. Most ez felerősödött.
2023. jan. 18. 11:29
 25/38 A kérdező kommentje:
21. Pedig hidd el, hogy minden tökéletes, és jól működik. Ha nem igy lenne, akkor most már pakolnek és mennék. Most felszínre jött egy esetleges probléma,amit szeretnék megoldani, pont azért mert nagyon szeretem.
2023. jan. 18. 11:38
 26/38 A kérdező kommentje:
22. Ha valóban vannak a páromban ilyen irányú vágyak, azt szerinted hogyan tudnám kideríteni. Velem nem igazán beszélget ilyesmiről.
2023. jan. 18. 11:40
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Esetleges probléma? Ugyan már, ne áltasd magad azzal, hogy minden tökéletes, mikor te a telefonjában kutatsz utána, és félsz még szólni is arról, mit találsz, ő meg nem rest mással kitárgyalni ilyeneket, ráadásul nem gondol arra, hogy téged ezzel mennyire megaláz. Téged nem zavar, hogy mit gondolhat az a pasi rólad, hogy vajon milyen fatökű mamlasz férje lehet annak a nőnek, aki más kandúrral beszél meg ilyeneket? És ugyan vajon mi célból osztják meg egymással ezeket az intim infókat? Ha két év házasság alatt idáig jutott, mi lesz később?

Ha tökéletes lenne, nem akarnád ellenőrizgetni, ő meg veled élné meg a vágyait, és nem más pasival csetelne róla...

2023. jan. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
27. Sok igazság van abban amiket írtál, de ha igazán szeretsz valakit, akkor a problémát megpróbálod megoldani, akár áldozatokat is hozol a kapcsolatért. Legalábbis én így gondolom.
2023. jan. 18. 12:24
 29/38 Kései Sirató ***** válasza:

Én várnék, nem szólnék semmit, és továbbra is megnézném a telefonját.

Vagy meghívnám ezt a srácot hozzánk és megnézném, tudnak-e természetesen viselkedni a jelenlétemben.

Semmi esetre sem gondolnám azt, hogy ez semmiség.

2023. jan. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
29. Szoktunk találkozni, egy a társaságunk. Idáig nem vettem észre semmit, ez a srác a társaság középpontja.
2023. jan. 18. 13:55
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!