Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők akik szeretők vagytok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik szeretők vagytok, voltatok miből éreztétek, hogy szeret a férfi?

Figyelt kérdés
Tehat nem csak szex, unalom hajtotta, hanem valójában érzései is voltak. Egyáltalán vannak egyértelmű jelek vagy nincsenek.
2023. jan. 18. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Talán ha a szexen/találkozón kívül is keres, érdekli mi van veled. Ha rossz dolog történik veled, számíthatsz rá. Nem tűnik el hosszabb időkre, támogat amiben tud. Kedveskedik, felköszönt születésnapon, névnapon, ünnepekkor.
2023. jan. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Kimondja, hogy szeret és bizonyít is.
2023. jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

Ilyen férfi vagyok, s a volt szeretőm kedvelte mindezt


45/F

2023. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
A szeret mint egy férfi a nőt és kedvel mimt egy barátot nem ugyan az.. a szerető is lehet kedves ha kedvel.
2023. jan. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Ne menj bele ilyen kapcsolatban átvàgod magad! Lelkileg szenvedni fogsz! Ő meg semmibe veszi, jellemtelen alakok ezek. Csak az nekik a lényeg h nekik jó legyen!
2023. jan. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
De jól lepontoztak itt mindenkit.
2023. jan. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

A szeretőm egyben jó barátom, lelki társam, kiváló kollegám.

Azt, hogy ő szerelemből szeret-e, nem tudom. Ami biztos, hogy kötődik hozzám, várja az együtt töltött időt, melyben az elethelyzetunk miatt sokkal több a beszélgetés, mint a szex. Rengeteg mindent megosztunk egymással.

Ez az, ami az én nagy fájdalmam egyben…. Minden percben hiányzik:( Ez megy hosszú hónapok óta. Ebben az életben sajnos így is marad….:( nem lehetünk együtt felvállalt kapcsolatként.

2023. jan. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Pozitívan állt hozzám. Amit tudom rólam, azt megpróbálta felfogni és megérteni, amit nem értett meg, azt megelőlegezte, amiről nem tudott ahhoz látatlanban állt pozitívan. Tehát kaptam egy 100%-os pozitív hozzáállást. Nekem ez olyan érzés volt, mint valami napfényben fürdeni.
2023. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Számtalanszor könyörgött, hogy maradjak, amikor esély se lett volna szexelni (max. csókolózni egy röpke pillanatig), plusz a nője is ott volt. Például ebből.
2023. jan. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%
Szerelmet is vallott, meg láttam is rajta, hogy ez már több mint csak szexkapcsolat. Azért az ilyet lehet látni, érezni. :) L
2023. jan. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!