Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Maradi vagyok, mert nekem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradi vagyok, mert nekem nem fér bele egy tartós kapcsolatba a megcsalás?

Figyelt kérdés

Csaltam már ugyan, de utána szakítottam is, mert nem tudok titkolózni, rettenetesen éreztem magam miatta.

Megtudtam, hogy megcsal a férjem, egyelőre csak érzelmileg, de gondolom idő kérdése, hogy tovább lépjen.

Itthon úgy csinál, mintha minden rendben lenne, közben folyamatosan a másik nőnek írogat (aki szintén házas).

Mondtam neki, hogy pakolhat és mehet nyugodtan, de úgy csinál, mint aki semmi bűnt nem követett el és én vagyok a hisztérika, pedig tényleg nagyon higgadtan közöltem vele, nem balhéztam, csak tényeket közöltem.

Egy darab szarnak érzem magam, de senkinek sem szeretnék beszélni róla, annyira megalázó, hogy ilyen helyzetbe kerültem.

40 múltam, de kb. 80 évesnek érzem magam, mint aki a múlt században ragadt.

Hogy lehet ezen túllépni?

Van még esélyem, hogy újra nőnek érezzem magam?



2023. jan. 19. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy lehet ezen túllépni?

Elválsz, mert előbb utóbb fizikailag is meg fog csalni.

Van még esélyem, hogy újra nőnek érezzem magam?"

Igen, ha az első tanácsot fogadod meg és új életet kezdesz, idő mulasaval ismerkedsz más férfiakkal.

2023. jan. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen köszi, az eszemmel tudom, hogy ez a helyes, ezt már közöltem is vele, de közben megszakad a szívem és jelenleg semmi esélyét nem látom, hogy valaha is bízni tudnék még valakiben.
2023. jan. 19. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Mostanában persze, hogy így érzed, természetes, de ha hiszed ha nem akkor is bizonyos idő után, ha életedbe lép egy olyan férfi, aki az ellentéte a ferjednek bízni fogsz benne, lehet nem 100%-an, de nem is kell, mindig jó ha nyitott szemmel jársz.

Viszont ha a jelenlegi mellett maradsz csak még jobban szétrombolja az életed, önbizalmad és az a pocs nem érdemli meg, hogy miatta szenvedj még egy percet se.

Hamarosan nem csak érzelmileg, de testileg is csalni fog, vagy elvál tőled, úgyhogy hiába húzod az időt fölösleges!

2023. jan. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23%
Azt kapod, amit megérdemelsz. Azt nem tudom megérteni, a férjed minek jött egyáltalán össze veled, ha korábban csalfa voltál. Vagy sikerült ezt az apró, jelentéktelen részletet eltitkolni?
2023. jan. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!