Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Távkapcsolatban élő nők és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élő nők és férfiak, mielőtt komolyabbá válhatott volna a kapcsolatotok (pl. összeköltözés), voltak jelek arra, hogy a párotok megcsal?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék arra, hogy ki mit tapasztalt a korábbi kapcsolataiban, amiben nem egy helyen laktatok, tehát nem tudtatok mindennap találkozni, hanem legsűrűbben is maximum hétvégente tudtátok a találkozókat megszervezni.

2023. jan. 20. 14:10
A kérdező szavazást indított:
egyértelmű jelek voltak, igazam is lett, gyorsan véget is vetettem
voltak jelek, jogos volt a feltételezésem, de szándékosan vártam a lebuktatás pillanatára
voltak jelek, jogos volt a feltételezésem, de megbeszéltük, így együtt maradtunk
voltak jelek, de én értelmeztem félre azokat, ám nem akartam ezt tovább folytatni
voltak jelek, de én értelmeztem félre azokat, ám megbeszéltük felnőttek módjára, így együtt maradtunk
4 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Voltak jelek, nem is kevés, de sose bukott le úgy igazán.

Távkapcsolatban nagyon egyszerű csalni a másikat és bizonytalanságban tartani. Illetve, hogy mivel nem mentem utána a dolgoknak, mert attól féltem amit sejtettem, így sose tudtam fülön csípni. Naív voltam, mert az akartam lenni. Ne hagyd magad, ha úgy érzed megcsal, minél előbb járj utána, magad miatt fontos.

2023. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem írnád le a történetet? Kíváncsi lennék, hogy miből sejted a megcsalást.
2023. jan. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!