Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok, nők! Ti szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti szeretnétek róla tudni, ha a barátotok más nőknek reagálna instagramon?

Figyelt kérdés

Pl insta storykat nem csak hogy beszívezi más csajnál, de reakciókat is küld rájuk, általában a tüzes emojit. Insta képeit szintén lájkolja, de az talán még megbocsátható, viszont amikor úgy reagál, hogy az a másik chatjében landol meg külön beszívezi a storykat az nagyon nem oké. Mindezt úgy, hogy közben rakja ki párhuzamosan storyjabá, hogy épp a barátnőjével van.

Te akarnál tudni róla, ha a párod így viselkedne?



2023. jan. 28. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Minden ilyenről szeretnék tudni és a páromon kívül senkit nem hibáztatnék vagy szidnék ezért, sőt...
2023. jan. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Igen, szeretnék róla tudni, hogy kitegyem a szűrét
2023. jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Igen, nagyon hálás lennék minden ilyen infóért, én is megszoktam osztani a megcsalt/háta mögött megszégyenített féllel, hogy ennek tudatában tudjon dönteni a kapcsolatáról.
2023. jan. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha mondanád is, engem hidegen hagyna. Max mosolyognék egyet, hogy de cuki vagy, hogy ilyeneken fennakadsz.
2023. jan. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, akarnám tudni.

Senki nem érdemli ezt egy kapcsolatban, ráadásul én még rengeteg energiát és pénzt ölök abba, hogy vonzó, gyönyörű legyek neki.

2023. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%
Leszarom, nem zárok be senkit, mellettem mindenki szabad, ha menni akar megy. Bár nem jellemző általában nem egy önbizalom hiányos, alacsony önbecsülésű férfival hoz össze a sors, akinek kell a visszaigazolás folyton, hogy ő még mindig kelendő a lányoknál.
2023. jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!