Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hosszú story 22eves kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ijenazelet41 kérdése:

Hosszú story 22eves kapcsolatban vagyunk párommal.megcsalt , nem feküdt le vele de csók volt és szerelmi vallomás is!! A srácnak azt mondta hogy rossz kapcsolatban él.de mihelyt kiderült a kettőjük kapcsolata szakított vele!?!

Figyelt kérdés
Tények: párom szedte fel, srác dobta ki!most velem akar lenni de a szex erőltetett! Mit tegyek?

2023. jan. 31. 22:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Legyen önbecsülésed és dobd ki! Majd ha szépen két szék közé a földre esik, máskor jobban meggondolja a viselkedését. Meg ha most visszafogadod, még teszi veled újra, másik pasival.
2023. jan. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
*megteszi
2023. jan. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért akar veled lenni, mert visszatalált hozzád, hanem mert nem akar egyedül maradni.

A kapcsolatotok már sose lesz a régi, nem szeret téged ez a nő.

2023. jan. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
22 év 3gyerek!! Én tiszta szívemből szeretem! Sohasem tudtam volna megcsalni!
2023. jan. 31. 22:05
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, de ő már nem szeret, ezért nem lesztek sose újra boldogok együtt.
2023. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
97%
A mostani köztes állapot addig fog tartani, amíg fel nem bukkan egy újabb pasi, akibe beleszeret. Engedd el. Még nem vagy öreg ahhoz, hogy találj valakit, akivel új életet kezdhetsz.
2023. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!! Én csak 1modon lépek ki ebből a kapcsolatból.amiben már lassan teljesen biztos vagyok.nem alszom.ekkezdtem inni.ez nem én vagyok!! Szóval lepihenek örökre!
2023. jan. 31. 22:11
 8/31 A kérdező kommentje:
Egyébként teljesen ugyanezt érzem, gondolom!! Annyira hihetetlen hogy így alakult! Sohasem gondoltam volna!! Mnki csak irigykedet ránk.es most nincs nyugodt gondolatom.teljesen megbiztam benne.
2023. jan. 31. 22:16
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne tegyél ilyet! Tudnod kell, hogy ez egy hullámvölgy, amin előbb-utóbb túljutsz. Másrészt, gondolj a gyerekeidre. Szükségük van rád. Példát kell mutatnod nekik, segítened kell őket.

Kérj segítséget. Legalább egy barátodat hívd fel.

2023. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nincs miért segítséget kérnem.barataim előtt szégyenlem a dolgot.azt hittem rosszul látom a dolgokat de ezek szerint nem.nem választás kérdése hogy lepihenek.sajnalom hogy nem érted nekem ő a Minden.!!!
2023. jan. 31. 22:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!