Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Valószínű, hogy megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínű, hogy megcsal a barátom?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a barátommal, nem sokat veszekedünk de rájöttem hogy más lánnyal beszélgetett. Fontos hozzátennem, hogy fogamzásgátlót szedek, tehát nem gumival védekezünk, és már kétszer is előfordult hogy aktus után égő érzést éreztem és másnap pisilni is fájt és bocsi kicsit undi leszek de ilyen túró szerű folyásom lett, és viszketett is. Nem fáztam fel és semmilyen változás nem történt az életembe. Lehetséges hogy esetleg félre is lépett a barátom és tőle kaptam el valami betegséget? Ő azt mondja hogy nem csalt meg, én viszont már nem nagyon hiszek neki, a kapcsolatnak sem látom bizalom nélkül sok értelmét...ti mit gondoltok?
2023. febr. 1. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Hüvelygomba, vagy át adott neked ajándékba a csaj valamit, nem csak elszedte a pasidat...
2023. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Én se látnám sok értelmét.
2023. febr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Nőgyógyászhoz mennék kivizsgálásra. Ennek függvényében gondolkodnék a kapcsolatról.
2023. febr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem
2023. febr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Candida
2023. febr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Gomba. A rossz etrend az oka vagx idegeskedes
2023. febr. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%
Ez szextol van. Ha nem szexelne semmi baja nem lenne.
2023. febr. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!