Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit kéne tennem? Mármint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Mármint tudom hogy mit, csak nem szeretném, vagy is de, de valami vissza ránt. Van egy 45 éves férfi, TÖBB mint 25 évvel idősebb nálam. Most tudom gázul hangzik, de ő az “apukám” szerepét tölti be most, mert ebben egyeztünk meg ->

Figyelt kérdés

ezután megkérdeztem hogy van e felesége, mert nem szeretném akadályozni az ő kapcsolatukat.


“Van feleségem,de ezzel te ne foglalkozz,az az én dolgom.Te nem fogsz közénk állni,nem okozol semmit.”


Ez volt a válasza. Emellett van egy kilenc éves lánya is. Egy pár hétig beszélgettem vele, de nem tudnám elengedni, mert mindig kérdez a napomról, bármit megtudok vele beszélni, és érezteti velem hogy “szeret” és “törődik” úgy mond. De emellett bűntudatot érzek a családja miatt, és tudom hogy nem helyes, de eléggé nehéz ezek után elengednem. És igen, tudom hogy hibás vagyok mert már amikor leírta nem tiltottam vagy hasonló, de akkor is, ezért vagyok itt, mert ki szeretném deríteni hogy hogyan tudnám elfelejteni..:/



2023. febr. 5. 15:46
 1/10 A kérdező kommentje:
+ Azt még hozzá teszem, nem biztos hogy a jó kategóriába tettem e!
2023. febr. 5. 15:47
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Keress korban hozzád illő, szabad embereket akikekkel tudsz lelkizni, mert ez így elég gáz.
2023. febr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Az nem zavar hogy meg akar dugni?
2023. febr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ebben a történetben te csak vesztes lehetsz. Inkább hátrálj ki belőle, mint hogy utólag verd a fejedet a falba.
2023. febr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Apuka, ő meg megdugna? Fúj! Tiltsd le inkább.
2023. febr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Ez messze nem ideális senkinek sehogy.

Jogos társhiányod van, és most ő megtestesíti ezt a személyt az életedben. Talán sok dolgot hozzá is érzel a helyzethez, olyat ami nincs benne ebben a kapcsolatban.


Ha el is kell engedned, ez hosszútávon sokkal jobb lesz, mert egy sokkal jobban hozzád illővel tényleg boldog leszel. Ez a mostani helyzet nem vezet sehova, és ezt valószínüleg érzed is.


Hamarabb túl leszel rajta, mint gondolnád, és megszűnik ez a mostani vergődés is.

2023. febr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Valójában ő csak egy férfi álló farokkal, aki várja az alkalmat, mikor fektethet meg.

Vigyázz a szívedre! ❤️

2023. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Te mit szeretnél?

Szexet? Azt megkaphatod tőle. Törődést is. Amikor ráér, amikor nincs a családdal.

Ha szerelmet szeretnél, hogy melletted álljon nehéz időkben, támogasson, főzzön neked zacskós levest:), amikor beteg vagy, ilyeneket nem fog megadni neked.

Nem érdemes beleszeretned.

2023. febr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
ürítőlyuk...
2023. febr. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Engedd el mert csak kihasznál, és építheted fel magad lelkileg!
2023. febr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!