Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen a szeretői kapcsolatotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szeretői kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran találkoztok, beszéltek? Miket csinaltok együtt? Jó vagy rossz? Mit ad, miért fontos? Hosszú távon tervezitek?
2023. febr. 6. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Átment birtokloba. Nem kereshetek mellette barátot szerelmet elkezdett gazudozni hogy szerelmes, meg hülyíteni. Ezt bevettem egy darabig es jol megszivattam saját magam. Aztán lett végre egy barátom igaz szerelemmel!

Azóta is megtaposnám legszivesebben a szexkaocsis gyökeret hogy erzelmekkel kezdett el szorakozni. 1 évig voltam vele. Ma ő sír szenved vergődik utánam.MEGÉRDEMLI.

2023. febr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

*mindketten szinglik voltunk

Es elkezdett hazudozni

2023. febr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Jo
2023. febr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

7 évig volt szeretőm

Kisebb nagyobb szünetekkel, mert 2 kapcsolatom elején amíg jó volt addig nem kerestem. . Csak szex. 0 érzelem. Soha nem programoztunk együtt ,soha nem is beszélgettünk kB. Annyi volt mindig hogy mikor hol talizunk és ennyi . Így volt tökéletes

29/N

2023. febr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
4 éve van, én független vagyok. Próbáltam többször megszakítani, de nehezen menne, ő meg hallani sem akar. Heti két napot tölt nálam, és mindenféle programot csinálunk. Gyakran vár gyertyafényes vacsival, amikor nekem be kell mennem dolgozni napközben. Hosszabb távra tervez, de nem tudom, mi lesz belőle, itt is, ott is van gyerek, akiknek szüksége van rá. Szóval nehéz, de én nem követelőzöm, én sem akarom, hogy jöjjön. EGyelőre jó így mindkettőnknek, aztán meglátjuk.
2023. febr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%

Milyen általános kérdés, mintha egy szeretői kapcsolat teljesen természetes és hétköznapi dolog lenne.


NEM, soha nem voltam kapcsolataim alatt mással, mivel gerinccel születtem!

2023. febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
39%
Az ilyen patkányok miatt szr az élet, mint a hatosfos
2023. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!