Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mért van az hogy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy szakítás után keres a szeretőm? az ok az volt a probléma köztünk hogy nem szeretet volna együtt aludni, megértettem elfogadtam mondta neki hogy nekem így nem megy tovább de Ö ugyan úgy keress

Figyelt kérdés
Többször elmondtam neki hogy nekem nem megy hagyjon békén 2 napig nem keress utána kezdi előröl Mért nem érti meg hogy mi a probléma köztünk ?

2023. márc. 6. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert szexelni akar és van rá esély!!! Hallod mivel nem bízol magadban és a döntésedben, írom: nekem hónapokig jött, írogatott, pár hetente bepróbálkozott a korábbi szexpartnerem, akinek hónapokig, cizelláltan elemeztem, hogy rossz nekem, hogy csak szexelünk, hogy nem marad ott, hogy persze beszélgetni nem akar, hogy milyen sivár, lélektelen az egész, hiába jó a szex de attól még fájdalmas utána. stb., stb. stb., x -szer elmondtam. Ugyan úgy írt egy hellót, hogyvagyot, érdekel mi van veled-et, nincskedved-et hónapokig! Ez ennyi, sose változik meg, nem érdekli amit mondasz, nem érdekli a fájdalmad, és semmibe nem telik neki 1-2 szót bedobni, hátha épp kedved van szexelni. Aztán éli tovább életét. Ne érdekeljen, ő ilyen. Engedd el.
2023. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm hogy írtál, énis ezt éreztem hogy nem számít neki mit írok vagy mondok de az előbb megígérte hogy többet nem fog írni remélem betartja mert csak feltépi a sebeket
2023. márc. 6. 19:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tiltod le?
2023. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

3. Mert reménykedik, és ezt a pasi is tudja.

Csatlakozom, szerintem semmi nem tart neki néha írni két szót hogy hátha egyszer belemesz, ennyit simán ér neki.

2023. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 Már többször is montam neki hogy nekem ezek után nem kellene, mert ha szeretet volna velem aludni volna, csak mentegetőzött de ahhoz van pofája hogy keressen
2023. márc. 6. 20:51
 6/11 A kérdező kommentje:
#3 Volt már tiltva akkor meg rejtett számról hivosgatot, inkább szeretném normálisan lezárni vele hogy értse meg hogy vége és tarcsa tiszteletbe
2023. márc. 6. 20:54
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

De nem fogod normálisan lezárni fogd már fel! "Tarcsa" :D

Te sem vagy százas, ha nem érted meg, hogy nem tudod kierőszakolni, hogy "normálisan" ne keressen. Hát rejtett számról hívogatott, fogd már fel, hogy ez már zaklatásnak elmegy! Nem neked kell még így úgy csűrni csavarni, hogy normálisan lezárd. Tiltsd le mindenhonnan, ne dumáld a kifogásokat, hogy "volt már letiltva". Hát akkor legyen is. Ismeretlen számokat meg nem veszel fel. Fejezd be a kifogásgyárat. Amit tudsz, tegyél meg a teljes offolásért.

2023. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 De mért nem lehet normálisan lezárni?
2023. márc. 7. 04:17
 9/11 A kérdező kommentje:
Felnőtt emberek vagyunk mért nem érti meg hogy vége és hogy mért nem szeretnék többet vele lenni
2023. márc. 7. 04:18
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy ha nem fejezi be feljelented.
2023. márc. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!