Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meddig tartott a szeretői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartott a szeretői kapcsolatod? Meddig maradhat fenn egy ilyen viszony?

Figyelt kérdés
Mindkét fél ragaszkodik a másikhoz emberileg is, tehát nem csak a szexről szól a dolog. Inkább egy mélyebb barátság, ahol időnként van szex is. Mindkét fél élethelyzete olyan, hogy az alapkapcsolata maradni fog.

2023. márc. 6. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Mindketten foglaltak vagytok?

Akkor ez kb addig fog tartani míg az egyik fél le nem bukik otthon, vagy az egyik fél szerelembe esik a másik pedig nem és ez miatt lesz szakítás.

Nekem most kb fél éve tart.

2023. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Többnyire addig tart, amíg valamelyik fél többet nem akar a partnertől mint amibe az elején megegyeztek és utána hamar vége lesz. Nekem a leghosszabb 2 évig tartott, majd kb 3 éves szünet, majd megint fél évig. Az első szünetnél volt nagy összeveszés, mert megpróbált becsapni azzal, hogy teherbe esett, de végül bevallotta, hogy csak tesztelni akart. Második alkalommal már ő keresett meg, tudtam hogy időleges, azt az időszakot sokkal jobban is élveztem, de hamar vége lett.
2023. márc. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajnos a teherbe esés lehetősége minden óvintézkedés ellenére sem nulla, ezzel számolni kell mindenkinek, aki szexel, de szerintem egy ilyen kapcsolatban erre hatványozottan kell figyelni. Szóval azt, hogy tesztel…. ez azért elég gáz:(

Szerintem nem azzal van a vaj, ha valaki többet érez a másiknál, hanem azzal, ha az érzéseivel nem tud mit kezdeni és elkezd követelőzni, vagy kereteket szegni.

Én arra jutottam eddig, hogy rengeteg tudatosság, alkalmazkodás és az érzelmek megfelelő kezelése kell…. de kemény mindenestre és sokszor nagyon nehéz, amikor ráeszmélsz, hogy nincs veled a mindennapokban, amikor nagyon jó lenne :(

2023. márc. 7. 06:03
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

Ennyi szánalmas embert te jó ég. 😂

Képtelenek a hűségre, mert jaj gyerek, hitel, ház, bonyolult stb.

Egyszerűen csak gyávák, minden más kamu duma.

2023. márc. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es, emlékszel mi volt a kérdés? A lap tetején találod!
2023. márc. 7. 17:18
 6/8 anonim ***** válasza:
6 év volt. Már 2 éve vége.
2023. márc. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gyurlaci ***** válasza:
46%
Nekem 113 napig. Utána ő ott hagyta a férjét(aki mint később kiderült már jó ideje csalta)én meg kivágtam az asszonyt mert volt egy régi stiklije amiért már akkor ki kellett volna basznom úgy 8 napon túl gyógyulólag.Így megúszta sérülés nélkül.
2023. márc. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6 hónap.1 éve lett vége kb.
2023. máj. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!