Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik a párjuk külseje vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a párjuk külseje vagy a kevés szex miatt léptetek félre, ti mást nem is láttatok a a párotokban?

Figyelt kérdés

Ti más értékeket nem találtatok a párotokban, ami miatt úgy döntöttetek volna, hogy megéri hűségesnek maradni hozzá?

Azért az évek alatt megeismerik egymást a felek elég mélyen,és kijönnek olyan belső értékek, amiket csodálunk, tisztelünk, kedvelünk a másikban. Ezek mellett hogy lehet olyan nagy súlya annak, hogy változik a teste, vagy ha mondjuk néhány hétig nem szexeltek? Mert azt értem, hogy nehéz alkalmazkodni, vagy rosszul esik, ha nem akar szexet a másik. De ezt ilyenkor miért nem lehet normális módon, nem sértődött hangnemben, őszintén megbeszélni?



2023. márc. 15. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem azzal van a baj, amikor a kevés szex kiatt félreb*szik egy pasi! Azzal van a baj, amikor kap otthon enni, mégis megy másfele. Ugyanis egy nő soha nem megy félre ha megkap mindent otthon....ellenben a férfiakkal
2023. márc. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

Az első válaszolóval vitába szállnék, de nem fogok.

Fontos a kommunikáció, és az is fontos, hogy törődjünk egymással, a férfiak lehet egyszerűbben működnek, teszem fel vannak olyan apró dolgok amikkel meglehet fogni egy pasit, itt inkább a szexuális töltetre gondolok...ha hetekig nincs szex azon a nő könnyedén tudna segíteni mondjuk egy jó szopással, ha érzelmileg minden oké akkor egy normális pasi sem megy félre, ha megkapja azt a szopást mondjuk heti kétszer, háromszor.

A nők már más tészta, ott kell érzelem legyen, a nőnek éreznie kell szex közben is, hogy a partnere megveszik érte, és ha érzelmileg és szexuálisan is jól teljesít a pasi, a nőkben mindig ott van az újdonság varázsa, pl ha egy olyan pasi kezd el "udvarolni" neki akin látja, hogy teljesen rabul ejtette, nem tud parancsolni magának....

Én így fogom fel, mivel a barátnőm megcsalt engem....tehát mint minden ember, általánosítok, miért általánosítok, mert megcsaltak, miért csaltak meg, mert a barátnőm nem tudott parancsolni a vágyainak, hogy hatással volt valakire, az meg kihasznalta ezt....

2023. márc. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

2. Magyarul nem releváns az, amit írsz, mivel egy ember volt az aki át ejtett. Akit TE választottál. Vagyis ez a te hibás volt, nem ismerted eléggé...


1. Igen. A férfiaknak is kell az újdonság egyébként. Ha ellaposodok a dolog akkor is mennek máshoz, ami új érzést ad, újdonság.

2023. márc. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

#2

A barátnőd azért csalt meg, mert másban meglátta, megtalálta ami belőled hiányzott, hiányzik. Ilyen egyszerű. Te választottad, miért nem ismerted meg előtte? Mert vonzott a teste, de a belső érzései, szükségletei nem voltak fontosak a számodra.

2023. márc. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
De igen, mást is látok a páromban, ezért vagyok vele. Mi nem néhány hétig nem szexeltünk, hanem hosszú évek óta nincs szex. Nem lehet beszélni vele erről, ha felhozom a témát sértődötten kivonul, nem én, hanem ő. Úgy gondolom 27 év érték, nem fogom eldobni ezt a kapcsolatot ezért. N
2023. márc. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Persze nagyon sok mindent látok benne, és imádom, szeretem, de nem.rud úgy felizgatni, ahogy egy új nő őt.Ez testiség.
2023. márc. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
56%
Ezt az oldalt a tinik uralják. Ők pedig azt hiszik, hogy a hűség egy tulajdonság. Jelentem, nem az! A hűség egy állapot, amit te tartasz ébren a párodban és amit ő tart ébren benned. mégpedig azzal, hogy ápoljátok, életben tartjátok a szerelmet. Mert ahogy műlik a szerelem, úgy vékonyodik a hűség köteléke.
2023. márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!