Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek szeret? vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret? vagy csak a szex miatt foglalkozik ennyit velem, Ha erre jár akkor felhív hogy bejöhet egy csókért, minden nap hív,ír hetente talizunk, tudunk sok mindent egymásról általában minden nap elmondja milyen napja volt.

Figyelt kérdés

Érdeklődik hogy vagyok van mikor 1-2 óráig beszélgetünk telefonon, Mind kettönknek kapcsolata van.


F:49

N:30



2023. márc. 17. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom,amikor beugrik hozzád,akkor nem áll meg a csóknál...Elég beszédes,hogy mindketten kapcsolatban éltek. Nem bántásként,de szerintem nem feltétlenül lesz ebből komolyabb,ha neki ennyi elég.
2023. márc. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. De jól esik egy kis figyelmet kapnia.
2023. márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg ló nincs
2023. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle mi lenne ha összejönnétek. Meg látjuk így meddig marad melletted, szerintem nem sokáig.
2023. márc. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mármint hivatalosan persze, felvállalva egymást.
2023. márc. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg naponta már nem tudna megdugni, fél hogy leváltod fiatalabbra. Érdeklődés szintentartása. Jó taktika.
2023. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedvelhet, mint embert maximum.
2023. márc. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!