Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Teljesen beindultam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen beindultam egy munkatársamra, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mar régebben is kiszúrtam, nem gondoltam, hogy én is tetszhetek neki. Egy szórakozóhelyen találkoztunk, beszélgettünk. Nem is történt semmi, majd az egyik közösségi oldalon elkezdtunk beszélgetni, ami már szexchat. Neki is van felesége, gyerek is és nekem is. Nem tudom mit csináljak, annyira beindultam ra, hogy egész nap a szexre gondolok vele.
2023. márc. 18. 12:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Vagy felejtsd el, vagy válj el és szexelj vele...

Ne legyél gerinctelen....

2023. márc. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hmm... Neked is van feleséged? Akkor egy jeges vibrátort dugj fel a seggedbe. Garantáltan lehűt.
2023. márc. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Megéri új melót és új családot keresni miatta?
2023. márc. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Belemehetsz a szexbe, de csak akkor érdemes, ha kibírod azt, hogy szép lassan alább fog hagyni a lelkesedése, nem vállal érted felelősséget, a legutolsó leszel a sorban mindenki után és állandó hiányérzeted lesz. Egy idő után több a fájdalom, mint az öröm. Ez alól csak akkor van kivétel, ha a másik fél egyszerre tud szeretni két embert és a szeretői kapcsolatba is fektet energiát. Ez a legritkább esetben van így tartósan. Te döntesz.
2023. márc. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Valjatok el és aztán szexeljetek.
2023. márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
34%
Dugjatok
2023. márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te is férfi vagy?
2023. márc. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, ez kimaradt. 10 éve vagyok együtt a férjemmel, 2 gyerekünk van.
2023. márc. 18. 16:32
 9/18 anonim ***** válasza:
32%
Azt mondom neked szexel vele de okosan, nem kell mindent borítani ez a vonzalom alább fog hagyni mert semmi nem tart örökké.
2023. márc. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 gyurlaci ***** válasza:
78%

"Nő vagyok, ez kimaradt."

Dehogy nő! Csak a faxvezérelt ribxanc. Remélem a férjed rájön és megtanít repülni.:-))

2023. márc. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!