Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért fest le ilyen idilli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fest le ilyen idilli képet a házasságáról, ha közben velem viszonya van?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, akivel viszonyom van pár hónapja. Egyikünk sem független, a miértekbe most nem szeretnék belemenni. A kapcsolatunk a ritkán összejövő szexen kívül már már baráti, sok beszélgetéssel, egymás életének bizonyos részeit is ismerjük. Ami viszonyt nekem fáj, az az, hogy a családjától egyfajta idilli képet fest, aminek persze örülök, hogy boldog, de felmerülnek bennem a kérdések, hogy akkor mégis mit akar tőlem…

Főleg, hogy tudja, hogy nem közömbös számomra, azért is adtam be a derekam nagy nehezen.

Kicsit elvesztettem a talajt, jogosan érzek ilyenkor fájdalmat és valahol féltékenységet?



2023. márc. 18. 13:47
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%
Nem jogos a féltékenység, elvégre tudtad hogy családja van. Meg hát neked is van párod, akkor mit vársz. Persze hogy boldog a pasi megvan a család meg az izgi szex is. Te csak a változatosság vagy, ha épp áll neki. Ez ilyen sajnos és mivel többet érzel csak rosszabb lesz. Átéltem és soha többet nem akarok pótkerék lenni senki házasságához.
2023. márc. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%
És a te kapcsolatod akkor miért van még meg?
2023. márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Nem az zavar, hogy boldog a családja, hanem az, hogy ezt miért kell velem megosztani? Én ezekben nagyon diszkrét vagyok. Az én házasságom bár eldöcög, de boldog nem vagyok benne. Ha az lennék, akkor sem beszélnék erről neki.
2023. márc. 18. 13:58
 4/36 anonim ***** válasza:
95%

Az idilli kép egyfajta önmegnyugtatás a számára, hogy ő jó ember, szép a család, mindenki művelt, iskolázott, nagy az összetartás, ő milyen f@szán családcentrikus, minden tökéletes (legalábbis a társadalom felé így van lekommunikálva), csak egy kis szex hiányzik neki, de ő ezt is megoldja "okosba", ahol nem sérül senki az ő szent családjában.

Tehát hogy ne legyen lelkiismeret-furdalása a kis botlása miatt, ezért festi le az idilli családot. Sokan még arról is meggyőzik saját magukat hogy eleve jót tesz a családi idillnek hogy ő szeretőt tart, hiszen ettől ő boldogabb, kiegyensúlyozottabb, tehát a család is "épül" ezáltal.

Olyan ez mintha hetente meggyónna a papnak, elmondaná az imákat amiket kimér rá a pap, és így feloldozná önmagát.

2023. márc. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
71%
Tele van az ország ilyen képmutató látszat házasságokkal mint a tiétek.Ezen minek csodálkozol? Vagy azt hitted te leszel az a kivételes, akinek megkéri a kezét az 50. numera után? Azt sem értem, hogy miért kellene sajnálni, hiszen magadtól sétáltál bele a verembe. Az, hogy vívódtál előtte egy kicsit, az kevés. A döntésed mégis az lett, amiben most vagy.
2023. márc. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
80%
Nem is kell a miértekbe belemenni, egyszerűen gerictelenek vagytok, és kész. És még te féltékenykedsz, vannak bajok.
2023. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
94%
Kiscsillag nincsen szád, hogy közöld vele, hogy téged csak a farka érdekel, a többit tartsa meg magának?
2023. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
5-ös, nem ez volt a kérdés és az, hogy most jól beolvasol, ez csak neked fontos, engem nem érdekel, nem hat meg. Az én életemet én ismerem, megvan az oka annak, hogy miért hoztam meg ezt a döntést. A kérdés viszont nem erről szólt.
2023. márc. 18. 14:06
 9/36 anonim ***** válasza:
75%
Ott van a válasz a kérdésedre. Azzal kezdődik. Képmutatás, látszat fenntartása. A kérdésed meg egy jó adag önsajnálat.
2023. márc. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem csak a farka érdekel! Szeretem, mint embert, mint férfit és mint barátot! De sajnos érző, galád lényként bennem is vívódnak olyan érzések, melyek nem túl hasznosak ebben az esetben.
2023. márc. 18. 14:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!