Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal a barátom, ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a barátom, ilyen helyzetben ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tehát a szitu a következő: Volt egy kis szünet köztünk a barátommal, összevesztünk, de nem tartott tovább 2-3 hétnél és ki is békültünk.

Viszont utána ő mondta, hogy ezalatt az idő alatt elkezdett beszélni egy nővel (Egy haverján keresztül ismerték meg egymást). Viszont azt mondta nekem, hogy azóta nem beszélt vele, mióta kibékültünk. De észrevettem, hogy hazudott és még mindig beszélgetnek, sőt, találkoznak is, ezt láttam egyszer.

Meg mostanában volt, hogy megbeszéltük, hogy eljön hozzám (kb 15 percre lakunk egymástól), aztán a végén lemondta, mert dolga van, fáradt stb.. ilyen ezelőtt nem nagyon történt.

Csakhogy a nőnek is van barátja, és ha jól tudom együtt is élnek.

Mi a barátommal körülbelül 2 éve vagyunk együtt.

Azt is tudom, hogy ki az a nő, meg a barátjáról is tudom, hogy ki.

Szerintetek ebben a helyzetben mit tegyek? Gondoltam arra, hogy írok a nő barátjának, hogy kb hülyének vagyunk nézve, de nemtudom.. Ti mit gondoltok, mi lenne erre a helyes megoldás? Hagyjam a francba?



2023. márc. 19. 11:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Szakitanek.
2023. márc. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Kuka
2023. márc. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Írj a barátjának.
2023. márc. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%
Én lazára venném. Keresnék mellette más, valodi barátot. Őt már nem venném komolyra. Liánoznék
2023. márc. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Akkor már szakításban voltatok abban a 2-3 hétben.

A többi csak spekuláció.


"lemondta, mert dolga van, fáradt stb.. ilyen ezelőtt nem nagyon történt."


Szegény srác nem lehet fáradt? vagy mikor fütyülsz,neki azonnal ugrania kell?

Sajnálom szegény srácot...

2023. márc. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Minek kéne korrektnek lenni inkorrektekkel? A lepontozokat remélem csalni fogják agyba főbe.
2023. márc. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Szembesíteni a tettével csak úgy lehetne ha utána mennél és rajtakapnád őket amikor együtt vannak. Úgy lehetne igazán számonkérni.

Egyébként ha egy párkapcsolatban nincs meg a bizalom egymás iránt akkor meg már tök mindegy is hogy mit csinál a másik, amúgy is mindig gyanakodni fogsz.

Kell neked az állandó bizonytalanság?

Szükséged van az állandó gyanakvásra?

Ezt kell eldönteni, nem a másik fél párjára ráirkálni, mert az állításodat bizonyítani is tudni kellene, amúgy csak te jönnél ki rosszul az egészből, téged neveznének sz@rkavarónak.

2023. márc. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

"Megcsal a barátom, ilyen helyzetben ti mit tennétek?"

Szakítás. Többi már csak sallang. 2 hét szünet ez is csak kínlódás. Időhúzás. Nyilván azért döntöttetek ez mellett, mert nem ment a kapcsolat, megsúgom nem a szünettől lesz jobb. Főleg, hogy a pasikád új nő után nézett, aki a haverka kézségesen bemutatott neki.

Ami ezek után jött a "kibékülés", hazudgálás. Ez is szintén időpazarlás. Már ott az új potenciális partner, csak arra vár, mikor dobbanthat mellőled.

Annak a másik majomnak is van valakije. Szerintem hagyd őket, összeillenek. Te meg keress magadnak olyat, aki tisztel.

2023. márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

"Szerintetek ebben a helyzetben mit tegyek? Gondoltam arra, hogy írok a nő barátjának, hogy kb hülyének vagyunk nézve, de nemtudom.. Ti mit gondoltok, mi lenne erre a helyes megoldás? Hagyjam a francba?"

És a te helyzeted ettől megoldódna? Akarsz még ezzel a pasassal foglalkozni? Hülyének vagy nézve, de félig meddig hagyod magad hülyének nézni. Ha tudod, hogy hazudoznak a fejedbe bele, akkor miért foglalkozol még vele??

2023. márc. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Én a fejéhez vágnám, hogy tudok róla és sarkon fordulnék. Hiába volt úgymond szünet nálatok, az nem a végleges szakítást takarja. Ergo a csávót nem is értem, na mindegy. Légy erős, állj vele szembe és mondd meg neki, hogy vége. Vagy mivel ő inkorekt volt veled, megérdemelné, hogy üzenetben dobjad, majd tiltás ennyi. Tudom ez egy botrányos szakítás mód, de kimerem mondani, ő megérdemelné.
2023. márc. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!