Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 42 éves férfi vagyok és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

42 éves férfi vagyok és a gyerekek miatt vagyok benne egy rossz kapcsolatba. Vannak olyan nők akik szintén a gyerekek miatt vannak a házasságba?

Figyelt kérdés

2023. márc. 20. 22:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
77%
Nincsenek, de olyan rengeteg, aki a gyerekekre fogja. Miközben ezzel árt a gyereknek a legtöbbet.
2023. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hiszem, többen, mint hinnénk.
2023. márc. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
91%

40 feletti vagyok én is, kérdező.

Elvált nő, gyerekkel.

Volt erőm, bátorságom és hitem tenni magamért és a gyerekemért és felállni abból, ami már nem tett elégedetté, boldoggá.

Nehéz volt lelkileg, de inkább a döntésig jutni.

Sosem tudnék gyáván meghunyászkodni, a körülményeket okolni, magam helyett mindenkit és mindent beállítani kényszernek és rossznak… de én felnőtt ember vagyok, aki lehet, hogy így visszatekintve nem választott túl jól (akkor annak tűnt ugye…) vagy nem tett meg mindent (talán a bekényelmesedés is egyfajta “bűn”), de tanultam belőle.

Nem tudnék napról napra a gyerekem szemébe nézni és papolni becsületről, méltóságról, szeretetről, miközben gyáván, megtörten, lustán hagyom, hogy leperegjen rajtam az élet.

A saját - legalább részleges- felelősségem terhét meg nem tenném a gyerekemre, hogy miatta kell tűrnöm… ez kimondatlanul is patkány dolog egy szülőtől.

Ezen gondolkodj el kérlek.

2023. márc. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
59%
Azért ez nőknél meg férfiaknál egész màs szitu. Ha a nő váll akkor csak az anyagi biztonság a rezgő léc. De ha a férfi, ő viszont konkrétan elveszti a gyerekeit... nem lehet összekeverni a 2t, hogy haza mész a gyerekeidhet, vagy látod őket 2hetente hétvégén
2023. márc. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
58%

#4! Nem kötelező 2 hetente, máshogy is meg lehet egyezni, akár váltott felügyeletet is lehet kérni. Csak valahogy az apukáknak általában annyira mégse fontos a gyerek. Elég, ha kéznél van, amikor kedve van hozzá, amikor hazajön a szeretőtől, de gond ne legyen vele.

#1

2023. márc. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 A kérdező kommentje:

Szia

A kérdező vagyok.. nekem fontos a gyerek ezért lépek nehezen a kapcsolatból.

Te hasonló kapcsolatba élsz?

2023. márc. 21. 06:47
 7/79 anonim ***** válasza:
90%
Kerdezo, hidd el a gyerekeknek az a legrosszabb, ha szeretetlen, rossz kapcsolatban elo vagy egymasnak folyamatosan hazudozo szulok mellett no fel. Tulelik a valast, ha sikerul megegyezni, akkor siman lehet valtott felugyelet.
2023. márc. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
74%
A Gyerekek Érdekében™️ maradni egy boldogtalan kapcsolatban a legszánalmasabb, gyenge önámítás, ne haragudj. Senkinek nem teszel vele szívességet, ellenben mindenkit megfosztasz egy boldogabb élet esélyétől.
2023. márc. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
74%

4) jaj hagyjuk már, a váltott felügyeletnek a világon semmi akadálya nem lenne, csak valami megmagyarázhatatlan okból ahhoz mégsem éreznek kedvet az apák...

Sokkal egyszerűbb anyu nyakába akasztani a terheket full-time és óbégatni, hogy elszakították őket a drága gyermekeiktől. 🙄

2023. márc. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan szülők gyermekeként nőttem fel, akik a gyerekekre hivatkozva nem váltak el és marták végig egymást a házasságuk alatt. Gyerekként mi kértük, hogy váljanak inkább le, de nem. Jobb lett volna külön.
2023. márc. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!