Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi ideig tartott még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tartott még a kapcsolatod, miután félreléptél?

Figyelt kérdés
A megcsaláshoz okok vezetnek, szóval ha valaki idáig eljut, nyilván valami nagyon nem stimmel. Szóval az érdekel, hogy megkönnyítette-e a dolgod, mennyi ideig tartott még a kapcsolat a(z első) félrelépés után?
2023. márc. 22. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van akinél jó pár félrelépés és hosszú-hosszú évek.
2023. márc. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Keresztszüleimnél a mai napig tart, bár most már elkezdett megtörténni a szétköltözés jelei (külön lakásvásárlás, ruhák átcuccolása, közös bankszámla megszüntetése). Mivel a gyerekük idén esküszik, így nem akarják robbantani a gyerekek előtt a bombát, így még egy ideig biztos nem lesz mondják el nekik, nem hivatalos még.


Amiről mi tudunk, az első megcsalástól kezdve kb. 25 év telt el és talán jövőre beadják a válókeresetet.

2023. márc. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha már hazasodik a gyerek, nem olyan kicsi, hogy ne lehessen elmondani neki. Az én szüleim 12 éves koromban mentek szét és nem okozott érzelmi törést, pedig mindkettőt nagyon szerettem.
2023. márc. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
nekem az első komolyabb kapcsolatomnál (16 évesen kb) volt meg az a hiba, hogy mindenáron maradjunk együtt. Ennek semmi értelme nem volt, utólag már látom. Két év után ő egy másik lány baráttal került kifejezetten közel és nem sokkal utána én is megcsaltam őt... persze ezek után is együtt maradtunk, mert miért ne xd... utólag ez nagy butaság volt és az a 2 szép év után le kellett volna zárni, utána további 2 évig húztuk. Persze ha már idősebb az ember, esetleg gyerekek is vannak az más. Ha a férjem megcsalna (remélem sosem fog:), először is elbeszélgetnénk, hogy ez most miért volt... és ha érzelmek nélküli dologról van szó, akkor meg is tudnék bocsájtani neki.
2023. márc. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Sok helyen stimmel a kapcsolat, mégis megtörténik a félrelépés, mert ott a kíváncsiság, meg a kaland. Aztán otthon meg, mintha mi se történt volna.
2023. márc. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
1 év 8 hónapig. Összesen kicsit több,mint 2 évig voltunk együtt.
2023. márc. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!