Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok ennyiszer megcsalt volna, de beismerné, hogy beteg?

Figyelt kérdés
Egy házibuliban ismerkedtünk meg a nyáron. Egyáltalán nem hiszek az első látásra szerelemben, de mégis ez történt velünk, már aznap este felfaltuk egymást a tekintetünkkel, majd az egész estét végigbeszéltük, majd szexeltünk. Elmesélte, hogy pár héttel korábban megszűnt az edzői munkája egy csapatnál. Utána hébe-hóba grafikai munkákat csinált. Teljesen természetes volt,hogy odaköltözik az albérletembe, az sem zavart, hogy 3,5 évvel fiatalabb, pedig korábban visszautasítottam már pasit amiatt, mert 6 hónappal fiatalabb volt nálam. Eljártam dolgozni 7-18 óra között hétköznap, ő otthon maradt, eljárt edzeni, barátokkal találkozott, csinálta a grafikai munkáit, legalábbis nekem ezt mondta. Tömegközlekedéssel jártam mindig munkába, nekem nincs autóm, de jogsim igen. Én fizettem teljes egészében a rezsit, az albérletet, úgy voltam vele, hogy ameddig nincs teljes állású munkája, addig nem terhelem ezzel. Autója viszont van, egy alkalommal elkértem, mikor olyan helyre kellett menjek, ami tömegközlekedéssel nem közelíthető meg. Vittem magammal egy doboz bonbont (üzleti megbeszélés, nem randi), amit be akartam tenni a kesztyűtartóba addig, ameddig odaérek. Kinyitottam, megláttam benne rengeteg óvszert. Furcsálltam, mert otthon tudom,hogy milyet használunk, ez nem olyan fajta volt. Amikor hazaértem, akkor megkérdeztem, hogy ez mégis micsoda. Mondta, hogy hosszú történet, majd másnap (szombaton) megbeszéljük nyugodt körülmények között. Olyan ideges voltam,hogy egész éjszaka forgolódtam, pedig én vagyok az a típusú ember, aki lefekszik és 5 percen belül alszik reggelig, mint a bunda. Másnap leültünk, elmesélte kb. 3 órán keresztül nagyon részletesen, hogy mi a baja. Azt korábban is említette, hogy az anyja elhagyta őket (öccsével) kiskorában, az apja nevelte fel, nem volt előtte anyai minta. Amilyen traumát elszenvedett miatta, főleg,hogy felnőttként is számtalanszor kereste, nem akar vele kommunikálni sem, azt akaratlanul is visszaadja a nőknek. Szexfüggő, hiába szexelünk naponta, egész nap az jár a fejében, mint kiderült, a munkaidőm alatt átjáróházat csinált az albérletmből, sorra vitte fel a lányokat megb.szni. Nem volt nehéz dolga, tipikus szépfiú, nagyon sármos, lehengerlő szövege van, ha ránézel és nem ismered az éltettörténetét, akkor azt mondod, hogy neki csak megszületnie volt nehéz. Számtalanszor elmondja, érezteti is, hogy mennyire szeret, rengeteget kedveskedik nekem apróságokkal a mindennapokban, nem csak azóta, hogy ez kiderült. Sosem hallottam még a hangját felemelni rám vagy bárkire, olyan nyugalmat áraszt magából, mint kevesen, nekem is rengeteget segít, hogy kevésbé legyek impulzív ember. Hajlandó arra, hogy elmejen pszichológushoz, nem akar elveszteni, de engem a történtek rendkívüli módon megviselnek, nem tudom, hogy képes leszek-e teljesen elfelejteni a megcsalásokat.

2023. márc. 22. 20:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítottam volna vele. Nem kéne gondolkodnom a helyedben továbbra, hogy mi lesz... Hiszen tiszta sor, hogy ugyanúgy félre fog dugni, én még azt sem hiszem el, hogy a trauma miatt teszi mindezt, csak kifogást talált te meg elhitted.
2023. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%

A gerinctelenség nem betegség, hanem döntés kérdése.


Lehet valaki szexfüggő anélkül, hogy közben egy rohadt féreg módjára átveri azt, akit állítólag olyan nagyon szeret.


Nem tudom hogy van gyomrod hozzá ezek után, és hogy lehetsz ennyire vak.

2023. márc. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én simán szakítanék, mert a megcsalásra nálam nincs mentség, de az valahogy külön felbaszna, hogy ennyire hülyének néz.
2023. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez mar ipari szintű megcsalás. Egyszerűen nem alkalmas párkapcsolatra, ennyi
2023. márc. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%

Jaj, szegényke, úgy megsajnálnám!

Ja, nem, kib@sznám azonnal, mint minden normális ember. De jó, hogy a sok csaj között talált egy ilyen hülyét, aki ezt is benyeli😂

2023. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg van ilyen, hogy valaki beteg, és nem képes monogám kapcsolatban élni, de akkor ne lépjen párkapcsolatba, amíg nem oldotta meg pszichológussal.

Nekem is volt olyan exem akinek szüksége volt másra is, de inkább szakított mielőtt megcsalt volna, mert nem egy rohadék aki átgázol mások lelkén, a pasiddal ellentétben.

2023. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
98%
Te fizetted azt hogy tudjon hova vinni nőket ? Imádom, ez nagyon jó :)
2023. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

" akaratlanul is visszaadja a nőknek. Szexfüggő, hiába szexelünk naponta, egész nap az jár a fejében, mint kiderült, a munkaidőm alatt átjáróházat csinált az albérletmből, sorra vitte fel a lányokat megb.szni."


Ellentmondásos az egész szöveg.

Elvileg téged szeret, akkor miért rajtad vezeti le???

Azoknak a nőknek nem jelent semmit ő, csak szexelnek, de veled meg együtt él a te albidban! Mekkora féreg már.

Igen, szexmániás lehet, de mellette ócska hazug hűtlen csúszómászó is.

Undorító és te meg buta, naív tyúk vagy, ha vele maradsz.

Nem fog rajta segíteni senki, mert egyszerűen a vérében van a félrebaszás, képtelen komoly párkapcsolatra.

2023. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
80%

Tudom miért nem kezdek soha szépfiúkkal.

Basszus miért nem b***d ki hogy a lába se érje a földet???

2023. márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, hogy ez csak valami kamu!!


Ezt nem hiszem el..


Én úgy kibasznám, mint macskát sz.rni!!!!



Élősködő, gerinctelen, ráadásul manipulatív is..

Pont az ilyen kis naiv lelkekre utaznak ezek a mocskos, mint amilyen Te is vagy.


Ne legyél önmagad ellensége. Soha.

2023. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!