Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan éljem túl, hogy elveszí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem túl, hogy elveszítettem a családom? Elköltözött a feleségem a gyerekekkel.

Figyelt kérdés

Megcsaltam és ki is derült.

Már 3 hete elköltöztek, én próbáltam visszahóditani a feleségem, de nem akar megbocsátani.

És a gyerekekkel fenyeget, hogy csak 2 hetente láthatom majd őket, mert én idáig letojtam a gyerekeket a szerető miatt (nem munkahelyi szeretőm volt, szabadidőmben mentem, amit a gyerekektől meg a feleségemtől vettem el).


Most is haza jöttem, és olyan magányos vagyok. Nincsenek itt a gyerekeim, nem hallom a civakodásukat, semmi.


2023. márc. 26. 17:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%
Nekem néhány év után könnyebb lett, de az életem végérvényesen kettétört. De olyan is van, aki újra tudja kezdeni. Talán te is.
2023. márc. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha ez nem kamu kérdés, akkor meg is érdemled
2023. márc. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%
A hülyeségednek, a hazugságodnak most szívod a levét. Élvezd csak, mert megérdemled! Próbálj inkább arra összpontosítani, hogy megváltozz, és ne veszítsd el őket, vagy legalább a gyerekeidet ne.
2023. márc. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
89%
Megcsaltad - így jártál, nem tudlak sajnálni.
2023. márc. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
81%
Ugye, ugye... Akkor mikor épp benne voltál a szeretődben, akkor is gondoltál a feleségedre, és a gyerekeidre? Valszeg nem, azt kívánom hogy szenvedj! Szenvedj egész életen át, mert megbocsájthatatlan bűnt vétettél te kis... álszent hadd ne mondjam mi.
2023. márc. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem csak hétvégi apuka szeretnél lenni, akkor jó eséllyel nevelheted őket heti/kétheti váltásban. Csak gondolom, ehhez sincs kedved.
2023. márc. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
85%
És a macád vállán nem tudsz sírni? Szegény, majdnem sajnállak.
2023. márc. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 qkker1 ***** válasza:
86%
Így jártál, nem kellett volna félredugni!
2023. márc. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 qkker1 ***** válasza:
78%

"És a macád vállán nem tudsz sírni? Szegény, majdnem sajnállak."


Szerintem az is a férjénél van.

2023. márc. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
És akkor már rendben van, hogy nem láthatom a gyerekeimet?
2023. márc. 26. 17:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!