Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan birkoztok meg azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan birkoztok meg azzal, amikor ketelkedtek a parotok husegeben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyankohoz szolna elsosorban a kerdesem akiket csaltak meg korabbi parkapcsolatban. Ti hogyan birkoztok meg ezzel jelenlegi/azota kialakult parkapcsolatban?


Masfel eve vagyunk egyutt a baratommal es bennem eddig nem igazan jott fel feltekenyseg vagy ketely a husegevel kapcsolatban, viszont egy baratnokkel lefolyt beszelgetes nagyon triggerelt es azota nem tudom kiverni a gondolatot a fejembol hogy mi van ha nem volt teljesen huseges hozzam. Negy honapot tavkapcsolatban toltottunk es egyszer sem merult fel bennem ennek az eshetosege, azota pedig tobb mint fel eve egyutt lakunk. Nem volt zokkenomentes ez az idoszak, neki nagyon alacsony lett az onbecsulese a karrierjeben bekovetkezett kudarcok miatt, nekem pedig nagyon stresszes volt a munkahelyem. Ez valamennyire ranyomta a belyeget a szexre is, neki nagyon lecsokkent a vagya, en pedig magamtol nem igazan kezdemenyeztem, igy ritkultak az egyuttleteink. Beszeltunk errol sokszor es mindig mondta hogy nagyon rosszul erzi magat az egesz miatt mert nem tudja mi a baj vele, es nem tudja kivel beszelhetne errol mert fiukent ez iszonyu kellemetlen. En probaltam nagyon megerto lenni de azert az en onbizalmamra is ranyomta ez a belyeget. Szoval ezek a dolgok, a visszajelzes hianya, az onbizalmam csorbulasa es nehany baratnom kommentjei teljesen elultettek a bogarat a fulemben. Korabbi kapcsolatomban megcsaltak, es ugy erzem ez johet most felszinre. A baratom nem volt rajtam kivul senkivel, velem veszitette el a szuzesseget es elegge eros onbizalomhianya van ezen a teren. Nehezen tudom elkepzelni rola h barmit tenne. Plusz sokszor beszeltunk megcsalasrol es hogy egyikonk szamara sem toleralhato ez.


Hogy lehet errol beszelni, meg dolgozni ezen? Hogy tudom felhozni azt hogy ketelyeim vannak anelkul hogy megsertenem a masikat ezzel?



2023. márc. 27. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Pfff. A hülye barátnőid elültetik a bogarat a füledbe. Inkább velük szakíts, ne a palival...


olvassgass már megcsalós kérdéseket. Mindegyik arról szól, hogy nézegetik egymás telefonját, rajtakapják a másikat, valaki súg valamit, felbukkan egy ex messenger-en, stb. Ebben meg semmi konkrétum, a csávód kb. egy szent, de te kételkedsz benne.

Baj van a kis farkincájával, majd pont másokba fektetné? Miért, minek, kinek? Valamit nagyon benéztél cica. Örülj, hogy csak te vagy neki, engem pl. az exem azért is dobott ki, mert mi az már, hogy vele vesztettem el a szüzességem, és hogy nekem tilos csak egy nővel lennem.

2023. márc. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

"Hogyan birkoztok meg azzal, amikor ketelkedtek a parotok husegeben?"

Ennek mi az oka? A baratnőkkel folytatott beszélgetés folytán jött elő ez? Úgy érted, hogy felbujtogattak a megcsalás témával és el kezdtél kombinálni, hogy mi van, ha megcsalt stb?

Ha nincs oka, nem tudod semmivel alátámasztani ezt a dolgot, hogy ténylegesen megtörtént, akkor azt tudom csak ajánlani, hogy higgadj le, és ha ilyen hatással vannak rád a barátnőid akkor sztem hanyagold a társaságukat. Mert ez így nincs rendben, hogy konkrétan nem követett el semmit a párod, de gyanakvást ébreszt benned és spekulálgatsz rajta... Akkor a barátod is gondolhatná, hogy te csaltad meg őt, mikor táv.kapcs.-ban voltatok.

2023. márc. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Édes istenem ez a legalja ….
2023. márc. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1


Honnan tudod mekkora a farka?

2023. márc. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A feleségem csalta meg az előző párját. Nem konkrétan testileg, de flörtölgetések meg ilyenek voltak a párja háta mögött.


Valamiért az az érzésem, hogy előbb utóbb velem is ezt fogja tenni. De nem kutakodok utána.

2023. márc. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!