Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik megbocsájtottak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megbocsájtottak egy megcsalást nekik utána hogyan ment tovább a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Lehet működőképes? Inkább lelki okok voltak a dologban
2023. márc. 28. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó tanács kérdező, hagyd el, nem éri meg vesződni vele, ha te voltál a hibás ha nem, szerintem sok felesleges stressztől, idegtől, fájdalomtól szabadítod meg magad.

Próbáltam én is emészteni a barátnőm megcsalását, 1. hiába próbáltam, nem tudtam bízni benne, 2. döntés volt a kezében és rosszul döntött.

Nem ment, pedig nagyon akartam, nagyon szerettem volna, de egyszerűen nem ment.

2023. márc. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem ment. Ptsd-m lett a traumától, nem tudtam nyugodni, akárhova elment bekapcsolt az agyam.
2023. márc. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, minden maradék bizalmam elvesztettem, paranoiás lettem, és undorodtam attól, hogy hozzám érjen. Igazából kifordultam magamból, értelmetlem vergődés volt csak az egész. De azt megtanította nekem, hogy jobb az ilyet elengedni. Ja meg amúgy a "békülés" alatt is csalt, szóval...
2023. márc. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Barátnőm egyszer elment egy barátnőjével bulizni.

Aztán valami sráccal smárolt kitudja mennyit.

Nyilván nem voltam boldog tőle, de igazából botrányosan megviselte barátnőmet a bűntudat, úgyhogy nekem különösebben már nem már neheztelnem sem kellett rá, megtette ő helyettem is.

Ez kb 8 éve volt. 6 éve a feleségem. Teljesen jól működik minden.

2023. márc. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is megbocsátotta a férjem, ahogy, az előző írta, annyira megviselt, hogy neki már nem volt dolga. Megbeszéltük és ment tovább az élet, boldogok vagyunk.
2023. márc. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Azért megcsalas alatt nem mindegy az sem, hogy csók vagy konkrét szex történik…
2023. márc. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem megcsalt a feleségem pár éve, és nem egyszer, hanem hónapokon át és szerintem bele is zúgott a kanjába, bár ez utóbbit tagadja.


Nekem maga a megcsalás nem lenne akkora gond, túl lehetne lépni rajta. “Előfordul”. De azóta nincs nálunk szex, teljesen elhidegült tőlem. Még együtt vagyunk, de nem hiszem, hogy sokáig.

2023. márc. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen ahogy az előzőek is írják, függ azért a mértékétől a dolog. van olyan ember aki tényleg csak egy hatalmas hülyeséget követett el is annyira megbánta hogy soha többé nem tenne olyat és hatalmas lecke volt a számára.

De vannak olyanok akik egyszerűen nem tudnak gondolkodni és semmi tiszteletet, felelősséget nem tudnak vállalni a másik iránt.


Nagyon kell tudni mérlegelni...


Szerencsére velem ilyen nem történt de az egyik barátnőmmel igen akit a pasija többször is megcsalt. Igazából nem feküdt le senkivel, 'csak' megtetszett neki más nő, és emiatt majdnem szakítás és lett a dologból.

Na már most, ha ez kétszer is megtörténik, akkor én utána már biztos nem tudnék bízni benne. De barátnőm azóta is együtt van a pasival... Hát, egy ideje elég szorongós nő lett belőle:(

2023. márc. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Még tavaly szerintem engem is megcsalhatott a barátnőm. Eléggé ki voltam akadva. Konkrétan nem bukott le előttem, de sok jel utalt arra, hogy a távollétemben nem úgy történik a hétvége, ahogyan azt tálalja nekem Messengeren.
2023. márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%

Nálunk megcsalás nem volt de szóbeli bántalmazások, még 1x pofon is, és akkor kint voltunk külföldön, per pill nem volt hova lepjek es nen hagytam elpedig biztos voltam benne hogy elhagyom.

Utánna ugye enyhült a harag, lecsillapodtunk,elis felejtettem mindezt, de vmi meghalt bennem.


Kb.rosszabbnak éltem meg mintha egy megcsalás lett volna.


Ezután szívből örültem volna ha megcsal .

Sztem most se fájna csak meglepődnék

2023. márc. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!