Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Én reagálom túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élek. A páromnál észrevettem, hogy az exe képeit lájkolgatja, meg beszéltek is, mint barátok.

Szóvá tettem neki normális hangnemben, hogy ez nekem nem esik jól és tudom, hogy fordított helyzetben neki sem tetszene, hiszen ha munka miatt pittyen a telefonom, már felkapja a fejét, így nem is nyomkodom, ha nem muszáj,tiszteletben tartva őt. Viszont miután elmondtam neki, hogy bánt, az volt a válasza, hogy akkor lekódolja a telefonját. Szerintem nem ilyen reakciónak kellett volna lennie. Felnőtt módjára szerettem volna, ha megért, de inkább ott hagyott és pár perc múlva ráolvasta a fejemre a hónapokkal ezelőtti hibám, amit már megbeszéltünk. Csak én reagálom túl, hogy sértve érzem magam és nem bízom benne ez a válasza után, vagy jogos?

26/L



2023. máj. 30. 12:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Tök jogos a reakciód, a párod ún. kettős mércét használ. Nagyon gáz, amit művel.
2023. máj. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%

Manapság már mindenki lájkolgat mindenkit, exeket is.

Semmi kivetnivalót nem látok ebben.

Te is lájkolgasd az exed képeit és máris 1-1 a meccs.

2023. máj. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Struccpolitika.

Sajnos a kapcsolatok fenéje ez, kommunikáció, empátia, belegondolni, a az másiknak fáj e amit csinálok vagy sem.

Valahogy az együttérzés kezd kihlóban lenni és foszlik a társadalom is.

A kapcsolatok pedig felszínesek és közönyösek lesznek....

Semmi jó nem igérkezik abból, ahogy már most történnek a dolgok.

2023. máj. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Szétcsal, mint a huzat, lehet MÉG csak érzelmileg/szexuális téren, DE rá fog térni a fizikai síkra is. Az, hogy hogyan reagált arra amit mondtál, felhányta a múltat arra utal hogy már van vaj a füle mögött ezért támad, takaródzik azzal, hogy te mit követtél el ellene! Ráadásul neked qss van, te csak egy épp "ha nincs ló a szamár is jó" vagy, egy ugródeszka, pótlék és nincs beleszólásod abba hogy ő mit csinál, de persze azért hogyha ő dolgozik neked ki kell kapcsolni, vagy némítani a telot nehogy az "Ő felségét" zavard!

Kész vicc, hogy itt kérdezősködsz, azon nyomban ki kellett volna tenni az életedből már akkor, amikor észrevetted, hogy az exxel ír, sőt már akkor amikor tiszteletlen volt veled a múltban valamikor (mert hogy volt az 100%!)!

2023. máj. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

4-es válaszoló:

Nem szerettem volna eldobni a kapcsolatot, mert a régi idők emberének tartom magam. Ha valami elromlik, minduntalan javítani. Fáj belátnom, de valamilyen szinten igazat kell neked adnom az utolsó soraiddal, de ha egy pici gyerek is van a képben, akkor az ember még inkább próbálná javítani a dolgokat. Tudom, hogy szeret. Érzem rajta. Csupán az érzelmi intelligenciája egyenlő a nullával.

Mindenesetre köszönöm a válaszod neked is, jól esik látni, hogy nem én vagyok a dráma királynő!

2023. máj. 30. 12:28
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

10-ből 9 nő ordítva közölné a párjával, hogy ha lájkolgatja az exe képeit, akkor menjen hozzá vissza nyugodtan, nem akarnak "ha ló nincs, szamár is jó" történetben a szamár szerepében lenni.


És igazuk is lenne.

2023. máj. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Sajnálom, hogy tőlem kell megtudnod, de kavar vele. Nem te reagálod túl, csak ő akarja ezt elhitetni veled. Ha nem lenne semmi rejtegetni valója, nem így reagált volna.


Az én exem is chatelgetett az exével, amikor mondtam neki, hogy zavar, akkor előadta, hogy mennyire felcsesztem ezzel, miközben oka van annak, hogy már nincsenek együtt, csak barátok, ő nem fogja megszakítani vele a kapcsolatot, merthogy ő egyszer már tett egy jó cselekedetet korábbi barátnővel és neki az nem volt jó, úgyhogy megfogadta, hogy soha többet nem tesz semmit más kedvéért. Na de ez a jó cselekedet is az volt, hogy egy olyan lánnyal beszélt, akivel sokat szexelt, az akkori párja mérges volt rá, ezért ő inkább eltitkolta, hogy még mindig beszél vele. Érted, nem megszakította a kapcsolatot, hanem csak szimplán hazudott róla.


Gondolom rájöttetek, hogy az egész kapcsolatunk alatt dugta az exét :D Amikor lebukott, képes volt azt mondani, hogyha engem nem zavart volna, hogy beszélnek, akkor ez egy jó kapcsolat lett volna. Persze csalt volna vele, csak azf várta volna el, hogy engem ne zavarjon :D

2023. máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

"ha egy pici gyerek is van a képben, akkor az ember még inkább próbálná javítani a dolgokat. Tudom, hogy szeret. Érzem rajta."


Attól, hogy pici a gyerek attól még külön lehet válni. Te csak a gyereked használod mint kifogás, hogy ne kelljen külön menni.

VISZONT azon kívül, hogy megcsal (ki tudja hány nővel) ez áll fenn:

"ha munka miatt pittyen a telefonom, már felkapja a fejét, így nem is nyomkodom, ha nem muszáj,tiszteletben tartva őt. Viszont miután elmondtam neki, hogy bánt, az volt a válasza, hogy akkor lekódolja a telefonját."

Ő TÉGED EGYÁLTALÁN NEM TISZTEL ÉS SZERET! Egy buta szolga vagy, aki kiszolgálja, néha ad neki (érted mit) és ennyi!

Hogy szeretne, becsülne már, amikor NEM VAGYTOK EGYENRANGÚ FELEK??? Degradál téged és parancsolgat, mint egy kutyának, amit ha úgy érzi, hogy útban van nyugodtan megrugdoss, vagy kicserél és A GYEREKED ABBAN NŐ FEL, hogy az apja az anyját nem szereti, nem tiszteli mint embert!

Tényleg nem nézed a gyereked egy kicsit se? Ennyire sokat ér egy semmirekellő, gusztustalan "férfi" neked??? 🤔

2023. máj. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Pont hogyha “pici gyerek is van a kepben” akkor kellene eszbekapni es merlegelni, milyen mintat akarsz neki tovabbadni. Ezt amiben most vagytok, en nem adnam.
2023. máj. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Javítani csak akkor lehet, ha ő is partner benne. De itt nem ez a helyzet kérdező. Neki ez így teljesen jó, te meg azt gondolsz, amit akarsz. Ez a hozzáállása. A régi hibádat meg nem bocsátotta meg, csak akkor azt hazudta.

De ha neked a gyerek miatt ez ennyire kell, akkor ne panaszkodj. Mindenkinek van döntési lehetősége. Azt viszont tanuld meg, hogy a jelleme nem fog megváltozni azért, mert te azt akarod. Ez nem így működik.

2023. máj. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!