Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalások és sűrű alkalmi...

Megcsalások és sűrű alkalmi szeretkezések tényleg vannak a cabin crew tagjai (vagyis konkrétan a légiutas-kísérő nő és férfiak) között a layovereknél? Hihetek annak a 3 embernek akiktől ezt hallottam/olvastam? Vagy ez megint egy városi nagyotmondás?

Figyelt kérdés

Mert elmondva, ill. egy esetben leírva ez "szép és jó" (nézőpont kérdése kinek mi), de, hogy mi a tényleges valóság a különböző légitársaságok cabin crew tagjai között a layoverek során, vagy tudom is én, odahaza egyiküknél, (vagy még a reptéren?!), az egy teljesen másik történet. Kinek van, kinek lehet igaza?


Meg szerintem eleve sántít a történet. Én kívülállóként úgy gondolom, inkább csak a kapitányok és FO-k, akik egyes-egyedül szimpatikusak a stewardesseknek, nem egy férfi utaskísérő... (Legyen az adott ember akármilyen izmos, vagy ha nem, hát akármilyen mosolygós, vagy tudom is én éppen mi.)

Nekem olyan újabb magyar nagyotmondásnak tűnik, ami egyeseknek jól hangzik, de nincs alapja (vagy ha mégis, akkor csak alig-alig fordul ilyen elő a repülés világában).


máj. 1. 21:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
41%

Biztos lehetsz benne,hogy jellemző.

Főleg ha a csávó sármos, izmos, patika állapotban van, akkor kb punciból punciba teszi, a kapitány meg főleg k.rogatja a stewardesseket, kis előléptetésért és fizu emelésért akár.

máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%

Legenda. Nem gyakoribb mint bármilyen munkahelyen. Ráadásul a kis létszám miatt titokban tartani se nagyon lehet.


Ja, és nem a kapitány osztja az előléptetést meg a fizetést.

Szóval ez az "érv" is kiesett.

máj. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Mit kell csodálkozni? A stuvik csak repülő pincérnők.
máj. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lehetőség és a szándék találkozik, akkor mindegy, hogy a földön vagy, vagy a levegőben.
máj. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
37%

"Én kívülállóként úgy gondolom, inkább csak a kapitányok és FO-k, akik egyes-egyedül szimpatikusak a stewardesseknek, nem egy férfi utaskísérő..."

Hát, persze, életszerű...

Napi 500-1000 emberrel találkozik egy stuvi, annak a fele férfi, a férfiak fele ittas, vagy spicces.

Szerinted hány ajánlatot kap egy stuvi naponta?

Egy aktus 5-10 perc.

Ha akar és szimpatikus neki valaki, bármikor szakít időt egy aktusra egy 5-10 órás út alatt.

Nem is beszélve egy 16 órás New York - Szingapúr, vagy London-Darwin, vagy Dubaj-Sydney járatról.

máj. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Jaj már. Majd pont a levegőben... Meg pont egy buta részeg utassal. Na és kedves, ugyan megmondanád-e nekünk kis tapasztalatlanoknak, hogy összezárva több száz utassal fent a levegőben az öt-tíz órás út alatt ugyan mégis HOL (???!!!) zavarná le azt a tíz perces aktust?!

Ne a budival gyere elő! Kicsit se lenne feltűnő, hogy egy nő és egy férfi oda tíz percre elvonul! Hagyjuk már a sületlenségeket...

máj. 2. 23:26
 7/22 anonim ***** válasza:

Született már pilótákról, stuvikról pár könyv, ha ennyire érdekel, olvasd el.

Persze, ha tudsz angolul. Ha nem tudsz, úgy nehezebb...

máj. 3. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Haverom kisgépes pilóta, sétarepülésekre hordja az embereket, családokat, párokat.

Évente 15-20 csaj mindig az ágyában köt ki, mindig mesél új hódításokat.

Szemrebbenés nélkül elhívja a neki tetsző nőt randira, kevesen kosarazzák ki.

máj. 3. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Mi olyan (nagyon) menő és/vagy vonzó a (pláne csak kisgépes, pl. Cessna, vagy Piper) pilótákban, hogy ennyire könnyű nekik a dolguk?

Most nem kötekedés, érdeklődés.

ATPL-es F.O.-kat és kapitányokat csak-csak megértem (bár tejesen őket sem), de még a kisgépes pilóták is...?

máj. 3. 15:40
 10/22 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen életszerű, h eltünik egy utaskísérő egy utassal útközben. Senkinek nem hiányzik egyik se. 😂😂😂
máj. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:

Magyar Péter is csak nagyotmondással próbál szavazókat gyűjteni?

Az első hetekben még azt hittem tényleg tud valamit, de mostanra látszik, hogy nincs semmije vagy nem akar mutatni semmit sajnos... Úgy tűnik annyira azért ő se akar ártani a fidesznek...

Normálisnak számít a rivalizálás?

Úgy tűnik apám, mindíg okosabb akar lenni nálam, neki ez a normális, mert tanultabb és tapasztaltabb. Néha már veszekszünk is, mert mindíg övé kell legyen az utolsó szó, még akkor is, ha nincs igaza, presztizskérdést csinál a szülői tiszteletből. Nem csak hogy...

Aki túldicséri a párját a közösségi oldalakon, annak hátsószándéka van ?

Mennyire szokott vajon a nagyotmondás hazugság vagy lenni ?

Mást is frusztrál Zelenskij nagyotmondása?

Azt mondja meg álíttoták a ruszkikat, közbe meg a fél ország lebombázva van és a ruszki sereg lehet ezt a villám csatát nem nyerte meg de a háborút meg fogja nyerni akkora túlerőben van emberileg tecnikailag.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!