Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha már csaltak meg, utána...

Ha már csaltak meg, utána hogy tudtál a későbbi kapcsolataid alatt megbízni az új társadban?

Figyelt kérdés

máj. 6. 09:50
1 2
 1/16 Kv-An ***** válasza:
65%

Tulképp mindegy mi volt a múltadban, hozod magaddal az új kapcsolatodba. Hiába tudod, hogy ez nem ugyanaz az ember, ha helyzet van ösztönösen előjöhetnek a régi rutinok. Ha van türelmetek egymáshoz előbb utóbb kikopnak.

Pl. hajszálon múlt, hogy elhagyjam a férjem az elején mert egy helyzetben úgy viselkedett, hogy rendesen megrémültem a régi rutinom okán tőle. Később rájöttem egész más ember.An

máj. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, így vagyok bekötve. Én minden kapcsolatomhoz (legyen az párkapcsolat vagy barátság) bizalommal állok ameddig nem kapok okot az ellenkezőjére.
máj. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
Én nem bízok meg senkiben, így nem ér nagy csalódás.
máj. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Azon egyszerű oknál fogva, hogy nem azzal jöttem össze újra, aki előtte megcsalt.
máj. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Nálam mindenki tiszta lappal indul, ennyi.
máj. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Idővel elfogadtam, átgondoltam mit tehetnék másképp a jövőben, hogy elkerüljem az ilyen helyyzetet és óvatosabban vágtam bele a következő kapcsolatba.
máj. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

Úgy, hogy rendesen megismertem! Komolyan ismerkedő ember mindig tisztán áll hozzá az új emberekhez és nem hozza be az előző élményeinek a csalódását. Aki behozza az inkább ne ismerkedjen, mert normális ember nem kiváncsi a másik előítéletes, bízalmatlan hozzáállására, mert az ilyeneket még érvekkel se lehet meggyőzni, csak rossz érzéseket kelt az emberben.


A másik, akit megcsaltak, az magának köszönheti. Minek jöttél össze egy önző emberrel?

Mert érdekeid fűzödtek a kapcsolathoz neked is. Főleg azok tapasztalnak megcsalást, akik külső alapján ismerkednek. Utóbbiak ismerkedésre is alkalmatlanok.


Nem bírom az ok nélkül bizalmatlankodó embereket.

Sok ember nem fogja fel, hogy mindenki más.

máj. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nekem az első kapcsolatom volt csalódás ilyen szempontból. 19 éves voltam. Nem éltünk egy városban (70 km volt köztünk). Mikor összejöttünk, nyilván jártunk át egymáshoz. Bemutattam a szüleimnek is, mert velük éltem. Aztán a párom részéről jöttek a kifogások, hogy esténként a haverjaival van sokat stb. Nem gyanakodtam, hiszen nem volt előtte tapasztalatom, illetve ha tényleg a haverjaival lett volna, nyilván nem korlátozom benne. Majd kiderült, hogy ott ahol él, szintén volt egy barátnője. Úgy bukott le, hogy az a csaj kirakta facebookra mióta vannak kapcsolatban. Én nagyon szerelmes voltam, teljesen tönkrementem ebben akkor.


Azóta eltelt jó pár év, de sajnos nagyon bizalmatlan vagyok. Úgy érzem sosem lesz normális kapcsolatom. Nyilván ismerkedéskor nem állok neki a másiknak, de ha bárki bármit mond egyből gyanakszom, hogy vajon igaz lehet-e. :(

máj. 6. 12:13
 9/16 Kv-An ***** válasza:
53%

7 aha és hogyan csinálod?

A többség évek múlva lép félre, hogyan ismered meg előre?

Oké elméletileg tisztán áll hozzá, de azt ugye tudod te is azért vagy olyan amilyen mert tapasztalatokat szereztél az életed során, "valamilyeneket". Szóval tiszta a ma született csecsemő.

Magának köszönheti, igen ha egyedüllét mellett dönt nem érheti megcsalás ez igaz.

Érdekek, valóban érdek, azért keresel kapcsolatot mert neked is jó érzés, saját magadnak.

"Sok ember nem fogja fel, hogy mindenki más." A jelek szerint te sem.An

máj. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Kv-An ***** válasza:
73%
8 ha belebotlasz a nagy szerelembe meg fog oldódni jó eséllyel. A párod segíteni fog benne, úgy akár úgy, hogy észre sem veszi, csak azzal, hogy van, hogy olyan amilyen. Legalábbis akkor ha képes vagy elfogadni, befogadni, ha nem vagy képes és állandóan gyanusítgatod akkor nem fog működni.An
máj. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Megbízhatok még benne és a kapcsolatunkban, vagy már nem? F32/L27

Részletek: a párommal elég jól megvagyunk, össze is illünk, ezt Ő is így gondolja jók vagyunk együtt. Nem megcsalós típus!! Lelkiismeretes, tisztességes ember. Ugyanakkor hétvégén megtörtént, hogy szórakozóhelyen voltunk, ahol nagyon berúgott, és leginkább emiatt...

Hogyan lehet megbízni abban, hogy a másik fél nem lép ki váratlanul a kapcsolatból?

Az előző kapcsolatom 2 évig tartott, majd a barátnőm (számomra) teljesen váratlanul azt mondta, hogy nem akarja folytatni a kapcsolatot. Biztosan voltak jelek, amiket nem vettem észre, de én borzasztó sokat gondolkodtam jeleken és még utólag sem tudom, hogy miket...

Hogy reagálnátok ha a párotok megcsalna titeket?

Folytatnátok a kapcsolatot vagy szakítanátok? Képesek lennétek megbízni újra másban?

Miért sértödik meg rám egy kapcsolatban élő nő ha azt mondom neki, h nem tudnám őt komolyan venni és nem tudnék megbizni benne?

A barátjával együtt él két éve de a hapsi csalja őt kezdetektöl fogva.. Nevetségesnek tartom, h valaki képes igy egy fedél alatt lakni mással.. Emiatt elveszitette nöiességét a szememben, meg amiatt is, mert velem akart kavarni amit elutasitottam. Nem tudtam megtenni...

Szabad megbízni a nőkben? Sokszor hallom, hogy egy kapcsolat alapja a tisztelet és bizalom. Nos részemről mind a kettő megvolt a ők felé. De ők ezt...

Engem sajnos 3 ilyen nő is csalt meg, akik ezt hangoztatták. Biztos, hogy van rendes, tisztelettudó nő, akiben szabad megbízni, de ilyet találni tűt a szénakazalban. Miért?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!