Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennél, ha a párod idegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a párod idegen nőket jelölgetne be közösségi oldalakon, ismerkedés céljából?!

Figyelt kérdés

Évek óta együtt vagyunk, ugy éreztem boldog és kiegyensúlyozott a kapcsolatunk, de ezek szerint tévedtem.

Eddig is feltűnt, hogy páromnak újabb és újabb nő ismerősei vannak, de mivel nagyon jó pasi nem tulajdonítottam nagyobb jelentőséget neki és meg is bíztam benne. Közösségi oldalon nem volt kint neki, hogy kapcsolatban van de ebből se csináltam problémát mert nekem sem volt kint. (Nem tartottam fontosnak)

Aztán kaptam egy üzit egy nőtöl, hogy azt hallatta én vagyok párom barátnője és csak azt szeretné megtudni, hogy igaz-e. Kiderült, hogy párom őt is csak ugy bejelölte majd írt neki, hogy szex*snek, csinosnak találja és szivesen megismerkedne vele és a szokásos szöveg.

Igazából ha ebből kiindulok gondolom az összes nő ismerősének ezt írhatta. Nagyon csalódott vagyok és nem tudom mit csináljak.

1 hónapja költöztünk össze. És még mindig nem fogom fel, hogy ilyet képes volt megtenni velem. Ezek alapján az egész kapcsolatunk ideje alatt csalhatott. Undorodom tőle, és nem akarom vele megbeszélni a dolgokat.

Mit csináljak?



2012. márc. 7. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Dobd ki.
2012. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
És arra nem is gondoltál,hogy a nö csak azért irta,mert féltékeny rád és az volt ezzel a célja,hogy szakits a pároddal?
2012. márc. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az lenne a természetes, hogy ELÖSZÖR öt kérdezem meg, hogy mi igaz ebböl, meg miért jelöl be másokat, és nem IDEGENEKTÖL akarnám megtudni, hogy mit tegyek.
2012. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem. Teljes mértékig ugy érzem, hogy párom becsapott. És öszeraktam a fejemben a kis kockákat, és most már összeállt a kép, hogy milyen ember.

Nagyon megalázva érzem magam. Most költöztünk össze, boldog voltam, most pedig azt sem tudom hova menjek. :(((

2012. márc. 7. 21:24
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Szembesítsd a tényekkel. Aztán dobd ki!
2012. márc. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%

"Aztán kaptam egy üzit egy nőtöl"


Akinek természetesen hittél :) És összeraktad a fejedben a kis kockákat :))))


Hagyd el a "párod"-at, az ő érdekében.

2012. márc. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele beszélni. Csaj bemásolt egy-két üzenetet páromtól. Biztos, hogy ő írta az ő szófordulatai, az ő stílusa.
2012. márc. 7. 21:25
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért mutasd meg a párodnak az üzenetet, és a reakciójából szerintem látni fogod mi a helyzet.
2012. márc. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
78%

Leirom neked a sztorimat, ami szerintem arra jo pelda hogy nem minden az ami latszik es hogy jobb ha nem kombinalsz mielott meg nem kerdezed a parodat.


Mi most hat eve vagyunk egyutt, ugy hogy elejetol kezdve egyutt is elunk. Paromnak volt egy hateves kapcsolata de mikor mi megismerkedtunk akkor mar harom eve szakitottak es nem is tartottak a kapcsolatot.

Egyszer " meghulyult" elkezdte az orszagot jarni nelkulem, vitatkozott velem minden hulyeseg miatt... ( kb 4 ev utan volt ez) aztan megneztem a telojat es smsek meg emailok voltak benne amiket a csajnak irt.higy sokat almodik rola mostanaban meg hogy talalkozni akar vele stb... becsapottnak ereztem magam, ugyanugy ahogy te.es mi mar akkor a gyereket terveztuk! Gondolhatod!

Nem szoltam neki rola hogy" tudom" egyszeruen csak szenvedtem magamban. De ki akartam varni a veget.

Aztan kb ket nap mulva o mondta el nekem, szo szerint az egeszet.elmondta h elment mert meg akarta keresni, talizni akart vele mert zavarta higy allandoan rola almodik, es azt hitte hogy azert mert a csaj akar tole valamit kerdezni vagy megbeszelni a multat stb...de nekem nem akarta elmondani mert azt hitte hogy nekem az rosszul esik meg engem az zavar, es emiatt volt ideges is...aztan megbeszeltuk hogy nekem jobb tudni mint ha o titkolozik, mondtam neki hogy talizhat is vele en nem banom, a no a multja resze, ezen nem tudok es nem is akarok valtoztatni, csak szeretnek tudni mindenrol! Sot azt is mondtam neki hogy felolem le is fekudhet vele, csak mondja el! Erre o mondta hogy az esze agaba sem jutott de hogy orul hogy megertem stb... vegulis olyannyira sikerult megbeszelnunk hogy ketten irtunk utana a csajnak es minden emailt felolvasott nekem egybol amit o irt.lerendeztuk a dolgot, azota minden rendben van koztunk, imadjuk egymast.

Szoval szerintem probald meg" finoman" mezelni a szitut es ne kombinalj, a latszat sokszor csal.

A parod nem hiaba koltozott ossze veled.ha nem szeretne akkor szakitott volna, nem osszekoltozott volna. Probalj higgadt maradni es talald meg a legmegfelelobb megoldast. Jatszd le a szitut a fejedben elore, mi tortenne ha ezt es ezt tenned....mire mit reagalna stb ( te ismered)...

Szoritok neked! Kitartas es fel a fejjel!

Bocs hogy hosszura sikerult!

2012. márc. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
Ha beszélni nem akarsz, akkor mit akarsz? Egy párkapcsolat alapja a kommunikáció. Még lehetőséget sem adsz neki, h elmondja mi a baja. Az is lehet, hogy Te is jócskán hibás lehetsz a kapcsolatotokban, csak nem akarod az arcodba kapni. Egyszerűbb nem beszélni Róla a pároddal, viszont vadidegenekkel igen. Ne velünk beszélj Róla , hanem vele. Szembesítsd vele, h lehetősége legyen megvédeni magát. Amúgy is milyen alja nő az is, aki kavarja a szart? Másik, a nő begépelte neked mit irt a pasid, vagy mentette az oldalt (PrintScreen) és így láttad? Undorodsz Tőle az alapján, hogy más mit mondott, lehet Neked azzal a csajjal kéne együtt élned. Te is csak egy unatkozó kombinálós nő lehetsz, foglald le magad. Az is lehet, hogy nem bírod lefoglalni az energiáját, és a figyelmét, nem vagy elég hozzá, és keres mást aki a többiben jó és leköti.
2012. márc. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!