Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A parom (ferfi) nem kivanja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kriszta_9 kérdése:

A parom (ferfi) nem kivanja tolem a szexet. Arra hagyatkozik hogy faradt, es leterhert! Letezik ilyen, vagy csak nem kivan, netan megcsal?

Figyelt kérdés
Az elmult idoszakban a parom sokat dolgozik, mellete tanul, a szexualis eletunk pocsek. Jo ha hetente 2x szeretkezunk, akkor is csak magara gondol, nem foglalkozik velem, es az aktus is rovid.. Tenyleg faradt, vagy megcsal.. vagy nem kivan??

2012. márc. 8. 09:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%

vagy mind a 3 egyszerre.


én bármennyit is tanulok, és mellette én is melózok, a páromra mindig feláll és nem rövid meneteket küldünk. 22/F

2012. márc. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos bármelyik lehet. Pròbáld megbeszélni vele a dolgot. Saját tapasztalat h az én párom is ezt mondta aztán 1hònapra rá majdnem megcsalt. Kibékültünk és azòta napi 2 a minimum. Azt mondta h több pòzra vágyik. Egyelőre most minden rendben.
2012. márc. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

A párod talán egy kicsit önző, de nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni. Ha valóban sokat dolgozik, és emellett még ott van a suli is, akkor lehet, hogy tényleg csak fáradt.

A férfiak amúgy is inkább reggel szokták kívánni a szexet, és mi nők vagyunk inkább estefelé aktívak. Nézd el neki, és legyél vele egy kicsit türelmesebb, ha most tényleg ilyen nehéz időszakon megy keresztül. :)


Ha ez megnyugtat, az én barátom "csak" egyetemre jár, nem dolgozik, és mégis sokszor fáradt. Ami a szexet illeti, mostanában heti 3x szoktunk együtt lenni, és ebből is 2 alkalom a hétvégére esik... Mégis tudom, hogy szeret, és biztos vagyok benne, hogy nem csal meg. :)

Szóval fel a fejjel! :)


Azt viszont mindenképpen beszéld meg vele, hogy ne mindig csak magával, hanem veled is foglalkozzon! Nem lehet önző, veled is törődnie kell, különben ez rá fogja nyomni a bélyegét a kapcsolatotokra.


21/L

2012. márc. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, végül is heti 2x szexeltek...csak nem elégít ki téged...


én is sokat dolgozok sokat 24 órában is, de a szexre sosem vagyok fáradt a szex az más dolog.. :) ha egy pasi szereti és a párjával is szereti ami a lényeg akkor ahhoz ritkán fáradt..

27/f

2012. márc. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
en 22 a parom 26 eves. A Doktorit csinalja, melete dolgozik eg cegnel, plusz meg a nyelvizsga amire minden masodik nap el kell mennie. Megertem hogy faradt, de ha mar raveszi magat a szexre, akkor ne csak par szoszerint PAR perces legyen.. Nagyon el vagyok keseredve...
2012. márc. 8. 10:12
 6/22 anonim ***** válasza:
60%

"A Doktorit csinalja, melete dolgozik eg cegnel, plusz meg a nyelvizsga amire minden masodik nap el kell mennie." Menj kedves kérdező a fenébe! Kidolgozza a belét szerencsétlen+hetente kétszer kényeztet téged és még sírsz? Mit vársz tőle még? Hogy aktus után menjen betonozni is kicsit?


Ő ennyit bír, ha nem tetszik nyugodtan hagyd el. Legalább egyel kevesebb kolonc lesz a nyakán. Ha nem írtad volna, hogy 22 éves vagy akkor is kitalálja az ember. Ebben a korban hiszitek, hogy mindenki egyszerre Don Huan, Da Vinci, s pápa, gondoskodó családapa és remek barát is egyben. Szálj le a földre, próbáld ki azt amit ő csinál egy hétig és utána siránkozz. Persze fordított helyzetben az lenne: Miért nem érted meg dágám, hogy már nem nedvesedik be a n@nim az egész napos leterhetlség után! Hagyj békén!

2012. márc. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért velünk beszéled meg és nem vele?

Egy jó kapcsolat máshogy nem működik!

Ha most nem beszélitek meg, mi lesz később?

Mi nem tudjuk kitalálni, hogy mi a baja.

Ültesd le, mond el neki, hogy neked is vannak szükségleteid...

2012. márc. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%

#6:

Ez egy nagy kamu és kifogás.

2 naponta 1 óráról beszélünk.

Szerintem ennyit mással is simán eltölt!

Ráadásul a pasik máshogyan működnek.

Nekem alvás közben is felállíthato nagyon könnyen, és ha mást nem, "el lehet venni ami kell neki".

Volt idő amikor 16 órákat dolgoztam, és sosem voltam annyira fáradt, hogy a páromra ne szakítsak 1 órát legalább. És bizony emellett apuka voltam/vagyok, és még otthon is segítettem amire volt még erőm.

Szóval nem kell a mellé dumálás, ha fáradt igyon meg egy kávét, colát, teljesen mindegy mit ha attól több energiája lesz.

2012. márc. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem fáradt...h te is ennyi minden csinálná neked sem a szex járna a fejedben...nem igaz?
2012. márc. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"Ez egy nagy kamu és kifogás.

2 naponta 1 óráról beszélünk. " Ez csak a plusz nyelvvizsgára készülés. Tudod te mennyit kell tanulnia egy orvosnak? Biztos nem, ha ilyen hülyeséget írsz.

2012. márc. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!