Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátnőm, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, de nem is akárhogyan. Mi lenne a helyes lépés?

Figyelt kérdés
20 éves fiú, és 19 éves lány vagyunk. A helyzet a következő: a lány még szűz, 3 hete vagyunk együtt kb. Minden klappolt, pénteken itt volt nálam, volt egy kis petting, de jelezte, hogy nem akarna tovább menni. Bele egyeztem, nem hajt a tatár, neki az első, hát nem akarok ajtóstul rontani a házba. Szombat este házibuliba ment, ahova engem nem hívott magával (nem bírom a piát, így nem is szokásom inni... így úgy gondolta, hogy nem érezném jól magam. Furcsa dolog, bizony szerintem is.). Nagyon csúnyán leitta magát, egész este tartotta velem a kapcsolatot telefonon, így hiányzom, úgy hiányzom, stb. De teljesen kész volt, össze-vissza írt. Nagyon aggódtam érte, és ezt ma átbeszéltük. Minden okésnak tűnt, amíg nem közölte velem: 2 sráccal (de lehet csak eggyel, nem emlékszik) szexelt egy lépcsőházban. Nagy valószínűséggel nem védekeztek, mivel a barátnőm teljesen KO volt. Szörnyen kivagyok, rég tapostak belém ekkorát. Azóta azzal bizonygat, hogy ő nem is akarta, kb. "megerőszakolták", és hogy bocsássak meg neki, szeret, és bármit megtenne, hogy ne szakítsak vele. Kb. én erőltetem, hogy menjen el orvoshoz tablettáért, és hogy a doki lecsekkolja elkapott-e valamit. Mégis, mit tegyek ebben a helyzetben? Szerettem... de teljesen elvesztettem a bizalmamat iránta.

2012. márc. 18. 18:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
81%
ha már 3 hét után megcsalt mi lesz késöbb?
2012. márc. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
65%
Nehogy vissza enged!! Újra megteszi.
2012. márc. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
78%
Nem akar továbbmenni? Erre szétb*szatta magát két sráccal (bocs lehet csak egy)... hánynom kell tőle, dobd ki de nagyon gyorsan.
2012. márc. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
94%
Van abban valami, amit az első mondott. Ezek után még tudnál bízni benne?
2012. márc. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 tetro ***** válasza:
91%
És elhisszük neki hogy szűz volt?
2012. márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
39%
Mit tegyél?? Semmit, abszolút semmit. Jobb, ha elfelejted. Az, hogy esetleg ki csinálta fel ezt a ribancot(bocsi, de másképp nem lehet hívni az ilyent), szerintem már nem rád tart. Facebook....ismerős törlése, telefon: névjegy törlése, az agyadban pedig mindkét partíciódról töröld(a C- és a D-ről is:DDD)
2012. márc. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
20%
Legközelebb ne engedd egyedül bulizni. Ha nem akarta a szexet még veled se, akit szeret, akkor gondolod, hogy 1 vagy 2 részegnek nagyobb örömmel adta volna oda a szüzességét? Ráadásul 19 éves koráig őrizte magát! Ha valaha szeretted, adsz neki egy utolsó esélyt.
2012. márc. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
0%

A luuzer, minek foglalkoznal ilyennel tovabbra is?

Szuz csajjal amugy se kell.

2012. márc. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat: a helyzet, hogy bizalom nélkül nem létezhet kapcsolat. Szal adtam neki egy "ultimátumot": holnap találkozok vele, és együtt elmegyünk a nőgyógyászához, ha ezt akarja. Ha nem akkor meg oldja meg magának a problémáit. Szerettem. Rég okozott ekkora törést bennem bármi. Aki azt mondta, hogy adjak neki egy utolsó esélyt: Megérdemli? Ezért mondtam meg neki, hogy jó: tessék, tartsunk egy kis szünetet, ahol megmutathatja, hogy tényleg fontos vagyok a számára, vagy csak üres szavakkal dobálózik. A másik pedig, hogy igen: kérdéses, tényleg szűz volt-e még. Valahogy nem hiszem, akkor jobban meg lenne törve lelkileg.
2012. márc. 18. 18:46
 10/61 A kérdező kommentje:
De miért hazudta volna azt, hogy szűz... én vagyok az első komolyabb barátja. ELőttem volt egy másik srác, de hát... arról jobb nem is beszélni, a srác kb. meg se merte csókolni, és így is 2 hónapig együtt voltak. És ismerem a srácot is, láttam, hogy mit műveltek.
2012. márc. 18. 18:49
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!