Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok! Ti mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit tennétek, ha rátok írna egy fiú, flörtölne, de közben kint van, hogy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Elküldenétek, vagy lesz.rnátok, hogy van barátnője, és belemennétek?

2012. ápr. 20. 10:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Érdekes, az mi jelent, hogy "rátok írna"? Odament és tollal rádfirkált? A ruhádra vagy csak úgy a bőrödre?
2012. ápr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

ha-ha, humor herold.

interneten, bárhol, pl. társkeresőn, face-en, stb.

2012. ápr. 20. 11:09
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
nevetséges, hogy már csak így lehet ismerkedni...
2012. ápr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igaza van 3-as, nyomorult sivár világ már ez... ((( Lovag "rámír" valami gépen. :o((
2012. ápr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
az a nevetséges, hogy nem tiszteli senki a párkapcsolatot! mindegy, hogy melyik oldalról nézed!!
2012. ápr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

nem féltétlen arra gondoltam, hogy így KELL, illetve CSAK ÍGY lehet ismerkedni.

azért kérdeztem, mert ismerősöm rámírt face-en (kb 5 éve nem dumáltunk), hogy szia, mi van veled, stb. majd elkezdett flörtölni velem, én meg nem tudtam hova tenni, hiszen van bnője. kíváncsi voltam, hogy más lányok hogy reagálnának erre, érdekelné e őket, hogy van bnője, vagy mindegy nekik.

2012. ápr. 20. 11:19
 7/15 anonim ***** válasza:
hát ha nem akar semmi komolyat, pl hogy találkozzatok,szerintem addig ne zavartad magad
2012. ápr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, hogy ki hogy reagál. Személy szerint én az ilyeneket leosztom, hogy mit képzelnek, persze, van hogy poénba foglalva teszem ezt meg, de semmiképp sem megyek bele a flörtölgetésbe. Elég gáz, ha egy barátnős pasi igy viselkedik, és szerintem az is, ha egy lány pozitívan reagál erre, úgy, hogy tudja, hogy a srácnak barátnője van. Mellesleg, ha mondjuk szakítana a jelenlegi barátnőjével, és ti összejönnétek, akkor szerinted veled is ugyanezt csinálná...
2012. ápr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Az elso 5 valaszolonak :


Nevetseges,hogy nem tudtok egy kerdesre ertelmesen valaszolni,csak itt trollkodtok.Az ilyenek vegett fog lassan kihalni az oldal.


Es igen,ha tetszik megprobalkoznak nala,hatha osszejon valami

2012. ápr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
Lekapnám a beszélgetést netről és elküldeném a barátnőjének e-mailbe, hogy figyeljen jobban a barátjára.
2012. ápr. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!