Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít, ha egy discoban elég kéjes táncot ejtettem egy sráccal?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt barátommal.

Teljes a bizalom, de a hétvégémet egy discoban töltöttem a haverokkal.


Iszogattunk, aztán egy kicsit elszaladt velem a ló és egy veszélyeset táncoltam 2-3 fiúval.

Igaz, volt taperolás, de ha többet akart mindig lekoppintottam.


Nem szokott előfordulni velem ilyen.



2012. ápr. 22. 13:10
1 2 3
 1/21 étoile et lune ***** válasza:
Hát, más esetben, hja egy ismerős haverod fogdosna, az szerintem már mehetne megcsalásnak. Így viszont inkább csak ,,intenzív flört", viszont jobb, ha nem is szoksz rá, erről meg mélyen hallgatsz, mert én is kiakadnék, ha a barátomról tudnék meg ilyesmit. Nem minősíteném megcsalásnak akkor sem, viszont elég csúnyán néznék rá és duzzognék egy sort. Ennyivel beérném. Első alkalommal.
2012. ápr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%

Atom nagy megcsalás! Szégyelld magad és beszéld meg a barátoddal őszintén!!!!


22F

2012. ápr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

hány éves vagy!!!!????

:D:D:D:Dd

GECC

KOROD?

2012. ápr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

A kedves alpári megjegyzéseket mellőzzétek.

Rib*ncozni én is tudok.


17 évesen utálok discoba járni, nem is szeretem disco zenét. Inkább koncertes meg fesztiválos vagyok.

Most tényleg nem tudom mi történt.

2012. ápr. 22. 13:24
 5/21 anonim ***** válasza:
11%
első :D:D.dD:d neee
2012. ápr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudod, mi történt? Még egyszer elmondom, mert látom, hogy a gondolkodás nem az erősséged: nem szereted a párodat és mellette is hajt a véred. Nincs az a piamennyiség, aminek hatására más faszikkal vergődnék a diszkóban, ha szerelmes vagyok a páromba, akkor kizárólag csak ő létezik, semmilyen formában nem érzek késztetést, hogy egyáltalán más férfihez egy ujjal is hozzáérjek. Nincs kifogás arra, amit csináltál.
2012. ápr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
56%

"Rib*ncozni én is tudok."

Ebben egyetértünk.

2012. ápr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%
akkor ezek szerint nem is a disco zene miatt mentél bulizni. Hanem a leírtak miatt. Viszket a p..ád. Ha te nem akadnál ki azon, ha a barátod elmenne egy szórakozóhelyre, és ott fogdosná a ribancokat, akkor nem volt megcsalás.
2012. ápr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
29%

nem, nem megcsalás.


nézd csak meg, ha ezt egy srác tette volna fel, simaügy lenne, azt mondanák rá ezek az értelmes fiúcskák, h dehooogyis megcsalás, csinálja csak bátran. de valószínűleg fel se tenné a kérdést, mert annyira egyértelmű. szóval ne pörögj ezen, egy lánynak SEM megcsalás és nem r.banc dolog. akinek ez nem tetszik, lehet menni keresni egy másik bolygót.

2012. ápr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
40%

na megérkezett a szent.

uccsó te egy suttyó vagy.

fiú vagy lány vagy,

2012. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!