Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan felejthetném ezeket el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném ezeket el?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve vagyunk együtt. A kapcsolatunk felénél irkált egy lánynak, el is indult hozzá, de visszafordult. Több lánynak is irogatott, törölgette az sms-eit. Amikor berugott, mindenkivel flörtölgetett. Mikor összevesztünki 2 x is: 1. A legjobb barátnőmre nyomult rá. 2. Azt az embert próbálta megcsókolni, akit a világon a legjobban utálok. Persze a lánynak volt ,annyi esze hogy lerázta. De ezek már nem most történtek, de nem tudom elfelejteni. Nem akarom otthagyni, mert szeretem. De egyszerűen ránézek és undorodok tőle. Nem tudok benne bizni. Irjatok tapasztalatot légyszi. Hogyan felejthetném el? Elnézést a rossz fogalmazásért és a helyesírási hibákért, de nagyon siettem.

2012. nov. 28. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Valaki ezt csinálná velem, bármennyire is szeretem már rég kiadtam volna az útját. Azért azt embert ne nézzék már teljesen hülyének azért ne tűrd el ezt! Bár az én exem ilyeneket nem tett, még sem bíztam meg benne igazán, de mégis azt mondták, hogy jobbat érdemlek és tényleg így van. Nem kell megalázkodni előtte, neked is legyen tartásod. Ránézel és undorodsz...

Nem tudom, hogy vagy vele, de az én véleményem, hogy sikerül majd csak simán elfelejteni, mert ezek a gusztustalan húzások a fejedben lesznek, akkor nem a szeretet ami leginkább majd az eszedben lesz... Nem is tudsz benne bízni, nem is lehet...ennek nincs értelme, szakíts ...többet érdemelsz

2012. nov. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben jártam Én is.Nagyon szerettem,de Ő akkor is csak csajozott.Mindig nagy veszekedéseink voltak.Már mindenki engem szánt,hogy milyen hülye vagyok,hogy nem szakítok.Aztán betelt a pohár.Egy alkalommal keményen leordítottam,és Ő szakított velem.Fájt.Majd belehaltam.1 évig éjjel-nappal rá gondoltam.Majd 1 és fél év múlva megismertem egy fiút.Aki tiszel,és már nem is emlékszem annak a szemétnnek a nevére! :-D
2012. dec. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!