Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párom a telefonját állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom a telefonját állandóan magával viszi (még wc is), szerintetek miért?

Figyelt kérdés
A múltkor belenéztem ezek után, és úgymond elég ideges lett! Megkérdeztem hogy miért és nem mondott semmi értelmesett! Ja és a testvérével nagyon szeret beszélgetni, de ha rákérdezek, azt válaszolja, már nem is tudom, sok mindenről beszéltünk! :(

2012. dec. 31. 11:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
egy barátnőmnél ez volt az első furcsaság amit észre vett, mielőtt kiderült hogy nője van a férjének... no comment
2012. dec. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ettől tartok én is,de hogyan tudnék rá fénytderíteni,hogy igaz,vagy nem???:(
2012. dec. 31. 11:12
 3/27 anonim ***** válasza:
26%
Azt, hogy belenéztél a telefonjába és elveztette a bizalmát feléd.
2012. dec. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
63%

ha ennyire nem bízol benne akkor miért vagy még vele


a bizalom alap egy kapcsolatba ha elveszik egyik félből akkor ott vége van


nekem is jó a kapcsolatom a testvéreimmel képesek vagyunk 2-3 órát is csevegni mégsem féltékeny a párom rá ....

2012. dec. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
55%
ja és én sem tudom sokszor mi is volt a téma
2012. dec. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
45%
KEt felnott ember erzelmi elete, ne telepedj ra, ne ellenorizd, mivel onmagadnak artasz ezzel. Bizzal meg a parodban, legyen onbizalmad, hiszen veled el, ennek biztosan oka is van!
2012. dec. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%
Vannak félrelépő házastársak. Ha nincs eleve veszve a házasság jövője, akkor a legbiztosabb módszer a szakítás felé a másik utáni kutakodás.
2012. dec. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
68%
mivel lebuktál, hogy belenéztél a telefonjába, mostantól úgy is mindent törölni fog onnan, hívásokat, smseket (már ha van amit titkolna). szóval ez rossz nyom. esetleg pár hónap múlva, ha újra belazul.
2012. dec. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
81%
7. le lett húzva, de nekem is az a véleményem, hogy a menthető vagy nem végveszélyben lévő házasságot azzal lehet a legbiztosabban szétverni, ha elkezdjük párunk dolgai után nyomozni.
2012. dec. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a testvérével szeret beszélgetni (sokat) az nem fura.

Az viszont, hogy ennyire titkolózik egyébként, hogy még a klotyóra is magával viszi, az egy elég ordító jel, ezt te is tudod, különben nem kutakodnál. Én amondó vagyok, hogy amikor ennyire szar egy kapcsolat, hogy úgy érzi az egyik, hogy a másik biztosan félrelép és már csak azért nyomoz utána, hogy bizonyítékot találjon arra, amit úgyis sejt, akkor inkább hagyni kellene a fenébe az egészet.


Én a helyedben kutakodás helyett odaállnék elé, megmondanám, hogy úgy érzem rosszban sántikál, mert... (itt elmondhatod mit miért érzel) majd nyíltan megkérném, hogy oszlassa el a kételyeimet, mutassa azt a telefont. Ha erre nemet mond, mű-felháborodik, vagy kinevet, akkor azt úgy venném, mintha lebukott volna és összepakolnám a cuccom. Nem jó egy ilyen kapcsolatban benne maradni, megmérgezi a lelkedet és a végén úgyis te leszel a vesztes fél. Ha úgy érzes, hogy baj van és a társad már nem partner, akkor ne kutakodj utána, hanem beszéld meg vele, ha lehet. Ha nem, akkor ennyi volt.

2012. dec. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!