Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Te mit tennél, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél, ha kiderülne, hogy a barátnőd megcsalt a hugoddal?

Figyelt kérdés

2013. márc. 9. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Tapsikolnék örömömben. Te is?
2013. márc. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ha nem a húgom lenne akkor beszállnék 3-nak

így lépek elfele

2013. márc. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Kék_ ***** válasza:
100%
Meglepődnék mivel nincs húgom.
2013. márc. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
megkérném, h legközelebb legalább már a bátyámmal tegye, az mégis picit normálisabb dolog.
2013. márc. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az o huga jonne nekem eggyel. :)

Feladna a lecket ez a szituacio rendesen.

Ha komoly terveim lettek volna vele, akkor azokat elvetnem, de nem boritanam egybol a bilit.

2013. márc. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%

érdekes szitu

mondjuk ha hármasban lennétek sem lepődnék meg, mert van olyan ismerősöm, aki a testvérével csinálta,

engem nem zavar, nem kell nagy dobra verni N

2013. márc. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
valaki a testvérével dugott? ki volt az?
2013. márc. 9. 16:18
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
én...
2013. márc. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%

Kiborulnék!!:S Nem is a megcsalás fájna igazán, hanem az, hogy olyan mértékben nem vette figyelembe az érzéseimet, hogy lefeküdt a testvéremmel, akivel miatta romlik meg a kapcsolatunk. A tesómban sem bíznék többé, meg eleve, milyen lenne már - ezentúl a húgom hívná meg hozzánk ebédre, holott eddig én tettem?!

Aztán hagynám a tekintélyérveket és lenyugodnék - a testvérem és egy olyan valaki boldogsága, akiben valami igazán megfogott korábban, fontosabb lenne, mint a sértett hiúságom. Ha a kapcsolatunk hazugságra épült, én sem vesztenék sokat.

2013. márc. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Te pedig csald meg a barátnőd húgával és meglátjuk mit szól!!

34/F

2013. márc. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!