Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez jogos? Ez milyen dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jogos? Ez milyen dolog már? Értem én, hogy aljas dolog volt a megcsalás, de hogy jön ide a gyerekek eltiltása? Nem gondol bele abba egy ilyen ember, hogy a gyerekek szerethetik a félrelépő szülőjüket is? A leírásba is nézzetek bele.

Figyelt kérdés

Olvasgattam a megcsalás témakörben és ráleltem erre a kérdésre. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Azt írja a kérdező, hogy "De az asszony elküldene a fenébe, nem fogja megérteni!

Egyszer beszéltünk erről és azt mondta, ha meg merem csalni a gyerekeket többet nem látom.

Nem mondhatom meg neki!"



2013. máj. 18. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
a "háborúban" minden eszköz megengedett elvet vallják,nincs már más "fegyverük"
2013. máj. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha kicsit is ismerné a jogot akkor tudná, hogy a megcsalásért nem tilthatja el jog szerint a gyerekeket. ha nem engedi a láthatást az asszony, akkor bírósághoz kell fordulni.


nekem a suliban úgy tanították,hogy csak akkor tilthatják meg a láthatást, ha bizonyítható, hogy az apa nem törődik a gyerekekkel, veszélyezteti őket, bent hagyja a 60 fokos kocsiban...stb az egészségüket... nem ad nekik enni, nem fürdeti őket stb...


de túlságosan nem mentünk részletekbe. ezt egyébként a belinkelt kérdezőnek is nagyjából leírtam.


27/N

2013. máj. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2

Ezzel kb. tisztában voltam, én úgy értettem, hogy erkölcsi értelemben jogos-? Milyen elborult elméje lehet a megcsalt félnek?

2013. máj. 18. 18:50
 4/9 A kérdező kommentje:
*jogos-e?
2013. máj. 18. 18:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyilván nem jogos, illetve egyértelmű, hogy ez egy üres fenyegetés. mivel nem lehet neki érvényt szerezni.
2013. máj. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

abban igaza van a feleségednek hogy nem akarja hogy a gyerekei ilyen példát lássanak... hogy apu megcsalja anyut büntetlenül.


kár hogy joga nincs hozzá:(

2013. máj. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6


Lehet, hogy anyu miatt ment apu félre... Másrészt pedig hadd döntsék el a gyerekek, hogy mi a rossz apuban. Szerintem.

2013. máj. 19. 15:15
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#2: nem az a baj, hogy a gyerekeket nem tilthatja el az anyjuk, hanem az, hogy a magyar bírósági gyakorlat 2 hetente 1 hétvégényi láthatást ítél csak meg alapból az apának, az pedig édeskevés. Ráadásul ha kicsik a gyerekek, az "anya" azt is megakadályozhatja, hogy a gyerekek az apjuknál aludjanak, továbbá nevetségesen könnyű elérni, hogy csak az "anya" jelenlétében láthassa őket... Komolyan nevetséges ami ebben az országban folyik, olyan terror van az elvált apákkal és gyerekeikkel szemben, mint Szaud-Arábiában a nőkkel szemben...


Én 12 éve elváltam és a gyerekeimet minden nap (!) láttam, és most is nálam alszanak heti 3x legalább. De ehhez az anyjuk beleegyezése kellett, mert amúgy a magyar "gyámügy" még ezt is kifogásolta, idézem: "hát ez furcsa"; "ilyet még nem láttam"; "a kéthetente egy nap a normális" (így!!!).

2013. máj. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8 egyetértek. Az apa is ugyanolyan fontos a gyerekek életében, értelmetlen ez a gonosz rendszer. Az esetlegesen hűtlen férj még lehet jó apa, a kettő nem függ össze, bármennyire is nem akarja ezt felfogni egy makacs matróna.


Egyébként én anno apukámhoz kértem az elhelyezésemet... :)

2013. máj. 22. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!