Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátomat mindig Valamelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat mindig Valamelyik ismerősöm mindig látja smárolni egy másik lánnyal. De ő azt állítja mindig valamilyen félreértés van ekkor. Most pedig nem akar találkozni velem. Ha Vele vagyok jajj, de szeret ha nem, akkor ide se gyere. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. jún. 25. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak félrenyelte szegény lány a rágóját, ő pedig segített neki. A másiknak pedig kiesett a tömése, ő pedig visszarakta. Egy igazi lovaggal van dolgunk:D
2013. jún. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez a "valamelyik ismerősöm látta" ez tudod mennyire hiteles....
2013. jún. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Valamelyik ismerősöm mindig látja smárolni egy másik lánnyal. "

Ja persze, pont mindig találkozik az ismerőseiddel, miközben smárol valakivel, találj ki jobbat...

2013. jún. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ez az ismerős nem véletlen egy fiú aki téged akar reszelni?
2013. jún. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De, ez az ismerős pontosan az, aki őt akarja reszelni.
2013. jún. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát,ki kellderíteni.Meg ha bízol benne,akkor egyenlőre hihetsz a pasidnak.
2013. jún. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Többen is látták más-más lányokkal... Én szeretem őt, de már nincs is önbecsülésem. A valamelyik helyett pontosabb az unokanővérem, a fél 11dik évfolyam, barátok, fiúbarátok...

A srácok akiknek bejövök egyszerűen csak azt mondják, hogy hagyjam ott őt. :) De nem beszélnek rá semmire sem.

De én SZERETEM EZT A LÜKÉT!! Csak már nagyin. de nagyon bánt...

2013. jún. 25. 16:22
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
talán ideje lenne felébredned ! Ennyi ember csak nem hazudik .. Miért is tennék ? Nem hiszem ,hogy azért mondják el amit láttak ,hogy ártsanak neked ! .. Szerintem hagyd el ... ne ő legyen aki majd ezzel is beléd tipor ! Rossz lesz egy ideig.. de pár hónap után máshogy fogod látni a dolgokat ! Tudod amikor az ember szerelmes máshogy látja a dolgokat ,nem veszi észre ami egy kivülálló számára egyértelmű ..
2013. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe mi a nem egyértelmű?
2013. júl. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Át lettél b@52va a palánkon kislány! Nem egyértelmű?

És az ismerőseid is látják. Nagyon csúnyán hülyére vesz!

Nem kéne hagyni. A srácnak lapát, te meg keress normális srácot!

2013. júl. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!