Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csókolóztam egy másik fiuval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macihercegnoje kérdése:

Csókolóztam egy másik fiuval a barátom mellet, de már nagyon bánom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Két hónapja járok a barátommal,szeretem, vele vesztettem el a szüzességemet is. De tegnap este elmentem egy buli a barátnőimmel és ott volt egy fiu akivel régen sokat kavartam, beszélgettünk és csókolóztunk. Igaz h ebben az alkohol amit fogyasztottunk is nagy szerepet játszott. Szeretem a barátomat,nem is értem h hogy fordulhatott ez elő,már nagyon bánom.:( Szerintetek mondjam el neki. (senki nem látott minket,amikor a fiuval csókolóztam)

#megcsalás #Csólkolózás
2013. okt. 15. 12:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

ribi vagy.


:D

2013. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Senki? Minimum a fiú csak látott téged, amint épp vele csókolózol... Amit 2 ember tud, az nem titok.
2013. okt. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mellőzzétek a rosszindulatú kommenteket. Szerintem mindenkivel előfordul olyan dolog amit később megbán.:/ Ez megcsalásnak számít?
2013. okt. 15. 13:01
 4/13 Zakathol ***** válasza:
100%
Hogy megcsalásnak számít-e? Kérdezd meg a barátod.
2013. okt. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
:( :( :( :(
2013. okt. 15. 13:07
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ne mondd el neki. Ha téged hidegen kívül hagyott az a csók és az a másik fiú nem érdekel akkor minek szennyeznéd be vele a jó kapcsolatodat? Felesleges.. "Ha nem tudom nem fáj.." :D
2013. okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem ne mondd el, senkinek sem használna.


Ennyi kis lazulásért ne nagyon hibáztasd magad, de azért legyen tanulság a jövőre nézve, hogy csak olyankor igyál, amikor van a közeledben olyan megbízható barátnő aki figyel rád, hogy ne engedd el magad túlságosan.


Férfiként én már többször észrevettem, hogy ha kulturáltabb csajok kicsit isznak, akkor mindig van a társaságukban egy tyúkanyó mentalitású csaj aki odafigyel rájuk, akkor még nem szokta leállítani az ittas barátnőit, ha ilyenkor más srácokkal csókolóznak, de azt már nem engedik hogy a srác ilyenkor elvigye a csajt.

2013. okt. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 BlackSword ***** válasza:
52%
Igen, ez megcsalásnak számít, és nem, velem még nem történt olyan, hogy olyat tettem volna, amit nem akartam megtenni... Tudod: önfegyelem... És végső soron: NE IGYÁL, HA NEM BIROD!!! Ribi...
2013. okt. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap után elveszteni a szüzességed? az igen... a másik dolog meg, megtörténhet akárkivel. Ne gyötörd magad.
2013. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
17vagyok szerintem egy olyan kapcsolatban ahol szeretjuk egymast, normalis dolog 2 honap utan elvesziteni a szuzessegem,folosleges az idot huzni,idovel ugyis mindenkinek tul kell esnie rajta.es ha megteheti azzal a szemellyel,akit szeret akkor miert varna?!
2013. okt. 20. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!