Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most kaptam egy sms-t a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kaptam egy sms-t a páromtól, amiben az állt, hogy. (többi lent). Kell gyanakodnom?

Figyelt kérdés
Hogy nézzem már meg fb-n, hogy amit neki írtam, azt ő hánykor nézte meg, mert ő aztán elolvasta, de azt akkor látta először, és nem jelzett, hogy lenne új üzenete, és hogy szerinte az anyukája nézi az üzeneteit... oda szokta engedni az anyját a géphez, hogy kártyázzon. Szerintem csak véletlen volt, rendszerhiba, vagy valami, velem is megesett már, de mi van, ha nem? Ugye ez önmagában még kevés ahhoz, hogy belegondoljak más egyéb dolgokat?

2013. okt. 26. 16:44
1 2
 1/12 ameoland ***** válasza:
2013. okt. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:D
2013. okt. 26. 16:47
 3/12 anonim ***** válasza:

édes jó istenem ?

hogy jön ehhez a megcsalás ?

hány éves vagy ? 11 ?

2013. okt. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
bármibe belegondolhatsz egyéb dolgot ... de jobb, ha beleteszik, nem csak gondolod
2013. okt. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

Jelszó változtatás és nem szabad beállítani úgy a böngészőt, hogy automatikusan belépjen az anyuci. Ehhez a művelethez nem kell diploma, csak józan paraszti ész.


Más üzeneteit elolvasni meg tahóság. Még akkor is, ha anyámról lenne szó. Az öreglányoknak mondjuk amúgy is mániája a kíváncsiság meg a pletykázás. Ilyen az élet rendje. Nem tudsz mit kezdeni velük.

2013. okt. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rossz tapasztalat az ex miatt.. csak ennyi az ok.. ami 3 év után sem akar alábbhagyni, olyan mély nyomai vannak/voltak.
2013. okt. 26. 16:50
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem, az ő anyukája nagyon rendes, el se tudom képzelni, hogy beleolvas mások üzeneteibe.. én se nézem senkiét!
2013. okt. 26. 16:51
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, ez még kevés. Majd akkor legyél kiakadva amikor egész nap nem voltál gépné és valaki mégis olvassa az üzeneteidet. Ebből jöttem rá, hogy feltörték a fiókom :) Amúgy ma már simán vissza lehet jelölni Olvasatlannak, bár attól még ott fent pirossal nem fog megjelenni.

Amúgy nem mindig jelez, hogy új üzenet jött. Ha nyitva volt a chat ablak alul kicsiben akkor azt olvasottnak veszi és jelzi később, hogy lenne új üzenet.

De az is lehet, hogy valaki másnak is van hozzáférése a fiókjához.

2013. okt. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Senkinek nem adta meg a jelszavát, meg semmi.. szerintem csak rendszerhiba.
2013. okt. 26. 16:53
 10/12 anonim ***** válasza:
nem jelzi később*
2013. okt. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!