Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy kapcsolatba belefér másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatba belefér másik emberrel való szex? (szavazás)

Figyelt kérdés
köszönöm.

2013. nov. 17. 23:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ha más a körzetszám simán...
2013. nov. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hát általában nem, de simán elképzelhető, hogy valakiknél igen. megegyezésen múlik, meg a kapcsolat 2 tagján.
2013. nov. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
nekem alapbol minden ferfi egy csalodas szoval nekem oly mindegy mit csinaltok :D
2013. nov. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2 héttel ez előttig azt mondtam volna, hogy nem. Most már azt mondom, hogy igen. De csak akkor, hogy ha abszolút érett, felnőtt kapcsolatról van szó. És persze ha a másik fél sem bánja. Fájdalmat okozni nem fogok senkinek az miatt, mert én így gondolkodok.
2013. nov. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

3-as akkor valamit te is rosszul csinálsz!


Kérdező, egy kapcsolat egy másik emberrel való szexről szól.

2013. nov. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet egyértelmű igennel, vagy nemmel válaszolni...


20 évvel ezelőtt azt mondtam volna, hogy nem.


Most azt mondom, hogy alapból nem, de vannak olyan helyzetek, amikor igen. Semmi nem fekete vagy fehér...

2013. nov. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem.


Csak akkor, ha megbeszélték ELŐRE, hogy nyitott a kapcsolatuk, és ebbe mindketten belemennek.

2013. nov. 18. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Megegyezésen múlik....nekem nem
2013. nov. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Úristen tényleg kihalt a hűség...:-(

Ti milyen elcseszett értékrenden nőttetek fel? Eleve hülye kérdés hisz nem azért van itt naponta száz problémázo a megcsalasról metz az olyan frankon belefér..

Egy kapcsolatba (házasságban meg aztán főleg) a szex csak a parommal képzelhető el. Aki nem így gondolja azzal baj van. Ha valami nem oké akkor szakitson és felőlem végigkúrhatja a fél világot..ja hogy ennyi gerinc manapság már senkiben nincs? Na itt kezdődik a gond...

Az nyitott kapcsolatot is undorítónak tartom de még mindig jobb mint a háta mögött megalázni...

2013. nov. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem, és nincs kivétel számomra!
2013. nov. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!