Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hosszas beszelgetes netem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszas beszelgetes netem, majd telefonon megcsalasnak szamit?

Figyelt kérdés

2013. dec. 24. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. De nekem 1 randi már annak számítana, de mindenkinél más..
2013. dec. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerint párkapcsolatban élsz?
2013. dec. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Ilyen hülye kérdést... Azért, mert valakivel beszélgetsz vagy telefonálsz vele, nem fogod megcsalni, akkor csalod meg, ha lesmárolod és/vagy dugtok.

Ez legfeljebb csak az út a megcsalás felé.

2013. dec. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én értékrendemben megcsalásnak számít.Kivéve, ha segítséget kértél a karácsonyi menü összeállításában.
2013. dec. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A következő az lesz, h ha ráköszön az utcán vkire, az megcsalásnak számít-e.
2013. dec. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

#4 Ha ez már megcsalásnak számít, akkor valószínűleg a párod sosem beszélhet másokkal, nem telefonálhat és végképp nem adhat puszit köszönéskor...

Nem hinném, hogy egy ellenkező nemű barátom felhív és jót beszélgetünk az megcsalás lenne, kivétel ha olyan téma, de akkor is csak "út a megcsaláshoz."

Mert a megcsalás az, ha valaki mással jössz össze vagy kavarsz (szex, csók, stb) a másikkal

2013. dec. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

a hülyeség ennek a fokára már én se tudok értékelhető választ adni

szóval menj, etesd meg a dinókat, takarítsd ki a fürdőszobát és töltsd el kellemesen a szentestét, anélkül, hogy ilyen baromságok jutnának az eszedbe

2013. dec. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem randit vagy dugást beszélnek meg akkor nem.
2013. dec. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha elkezdtél felé érezni valamit, ami határozottan nem barátság, akkor talán. Értékrend és kapcsolatfüggő, de sokesetben visszafordítható, nem olyan, mintha már tényleg történt volna valami. Ha viszont ez a beszélgetés neked többet jelent, esetleg szex-chatet is jelent, az már határozottan necces. Amíg barátilag beszélgetsz valakivel, és ténylegesen BARÁTKOZNI akarsz, addig oké.
2014. jan. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!