Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek?! HELP!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?! HELP!

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm tudja rólam,hogy meleg vagyok,és a pasija is. Szinte testvéri a viszonyunk,mindig mindent elmondunk egymásnak,mindig van közös téma,együtt sírunk,együtt nevetünk,stb. A bnőm és én is 17 évesek vagyunk,a srác 20.

Összevesztek a pasijával,de csak egy kisebb összekülönbözés volt,erre viszont a srác lesmárolt! Na most persze nem a barátnője előtt,hanem átjött hozzánk,próbáltam vigasztalni,aztán megtörtént a csók.

Teljesen sokkolt amit tett,mozdulni sem bírtam az ágyról.

Aztán amiért nem szóltam semmit,csak meredten bámultam Rá,azt hitte,hogy nem ellenkezem,és ismét megcsókolt. Ellöktem magamtól,és elmondtam Neki,hogy ezt nem szabad,elvégre baráti lojalitás,és együtt van a barátnőjével,aki az életem tetemes részét képezi már pelus korunk óta,úgyhogy semmiképp sem szabad.

Erre azt válaszolta,hogy szakítani fog Vele,a kapcsolatuk már rég zátonyra futott(bár ezt erősen kétlem,ha így lenne a barátnője szerint is,már rég tudnék Róla,de a lány szerint minden rendben van kettejük közt),úgyhogy nincs miért aggódnom. Azt tudta,hogy tetszik,egyszer szóba jött a téma.

Ezután(tudom,hogy nem szabadott volna!) pedig hagytam,hogy leteperjen...

A barátnőm még nem tud minderről.

(És azt sem tudja,hogy a barátja biszexuális!)

Mit tegyek?

Előre is köszönöm a hasznos,értelmes válaszokat!



2014. febr. 22. 17:03
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Elnézést a kusza fogalmazásért,csak még most is nagyon zaklatott vagyok!
2014. febr. 22. 17:04
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

És ezek után szerinted tényleg minden rendben van a kapcsolatukban?

Én a helyedben elmondanám a dolgot a lánynak vagy álljatok oda ketten és úgy mondjátok el.

2014. febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

Nem,már semmi sincs rendben ezek után.

Ezért is félek nagyon.

Nem szabadott volna hagynom,hogy rám másszon,de az az izmos test,az enyhén borostás arc,fekete haj,izzó szemek,lehetetlen volt ellenállni.

2014. febr. 22. 17:07
 4/40 anonim ***** válasza:

úristen :O

nem semmi a gyerek:D


ha összevesz a csajával lesmárol egy pasit :D


fúú ennek aztán mindegy tényleg csak luka legyen

mond el a barátnődnek ami történt és amit mondott aztán szépen dobjátok ki mindketten


vagy csináljátok hármasba:D

2014. febr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
Ha úgyis olyan jól megértitek egymást miért nem próbáljátok ki hármasban?:D
2014. febr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Úgy képzeld el,hogy egy lányt smárolt le akkor...

Biszex! :D

Hármasban?! :S

Mondom meleg vagyok,nem nyújt számomra túl esztétikus látványt egy meztelen női test...

2014. febr. 22. 17:10
 7/40 A kérdező kommentje:
Na elmehettek a...! :D:D
2014. febr. 22. 17:11
 8/40 anonim ***** válasza:

mindegy:DD

akkor is mond el neki,ez a lényeg:/

2014. febr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

De most... el fogom,de nagyon félek. :S

Odaállítok elé,majd hebegve-habogva közlöm,hogy:

"Figyuuu,ugye összevesztetek a ****-al,átjött,próbáltam vigasztalni,mire Ő letepert,és... Benne kötöttem ki..."

Ez annyira abszurd.

2014. febr. 22. 17:17
 10/40 anonim ***** válasza:

"Benne kötöttem ki..."

te megdugtad?:OO

2014. febr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!