Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha párkapcsolatban vagy, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párkapcsolatban vagy, és találkozol valakivel, aki szimpatikus neked, mi az, ami még nem megcsalás, ami még belefér, ami miatt még nem éreznél lelkiismeretfurdalást?

Figyelt kérdés

(Ilyesféle válaszokra gondolok, hogy a megölelés még nem, de már a csók igen, vagy a beszélgetés igen, de a kézfogás már nem...)

Érdekelnek a korotok és a nemetek is.



2014. máj. 11. 17:40
 1/7 Koaxk Ábel ***** válasza:
46%
Ha más a körzetszámod nem megcsalás, meg az se ha 2 csajjal csinálod, mert kioltják egymást!
2014. máj. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kézen fogva sétálás már-már megcsalás-szerű, a csók már mindenképp. Ölelés nem.
2014. máj. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
A szándék... a másik felé tanúsított hűtlenség.
2014. máj. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ölelés, kezfogás(nem úgy sétálva) belefér..

Tehát kb mnden ami egy azonos nemű haverral...

Nem csak tettekkel lehet a másikat megcsalni...ha arról almodozok, hogy milyen lehet a szex vele, attól már bűntudatom lenen( plusz ez mar a barátságo. Túl mutat) de ha arról beszélgetünk hogy "mit tennénk a másikkal" szexuálisan, az sem fér bele..

Nekem van nagyon jó fiú barátom, soat találkozunk, néha többet beszélgetünk, mint aférjemmel, az időbeosztások miatt.

Eleinte aggódtam, hgy ez nalam okoz-e kisértést, de nem..ha íy lett volna, akkor megszakítottam volna a kapcsoatot

27/n (házas)

2014. máj. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A beszélgetés, vagy esetleg egy ölelés természetesen nem az. Bár én nem vagyok egy ölelkezős típus ismerősökkel szemben. A puszit sem tartom kifejezetten annak, bár ez függ a körülményektől. Plusz szóba jöhetnek olyan dolgok, mint elmenni meginni valamit, vagy hülyéskedés közben csikizés, esetleg a csúszós úton megkarolni a másikat.. Ezek szerintem még teljesen beleférnek egy haveri viszonyba.

A csók, szex nyilván egyértelmű megcsalásnak számít. Kivételt nálam egyedül az képez, ha esetleg egy buliban valami részeg fazon hirtelen lekapja a másikat - amire ugyan nem sok az esély, de ha esetleg megtörténne, azért tutira nem a páromat venném elő.

Plusz van 1-2 dolog, amikre nem mondanám kifejezetten, hogy megcsalás, de azért erősen elgondolkodnék a kapcsolatunkon, ha megtörténne. Mint például a kézfogás, esetleg kézen fogva járás, vagy ha elkezdenék azt ecsetelni, hogy mit csinálnának a másikkal...

20/L

2014. máj. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én semmiért nem éreznék lelki ismeret fúrdalást,mert a lány meg engedné hogy akár m.e.g.d.u.g.j.a.m!!! Csak tudni kell mit kell mondani,persze előtt nem utána.
2016. aug. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem batato erzelmeket kozelitek fele.

Bar ferjem szerint idegen ferfivel egy feleseg ne legyen kettesben mert abbol megcsalas lesz.

Foglalt no ferfi ne randizzon

2016. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!