Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha azt írtam egy srácnak h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt írtam egy srácnak h k****ra hiányzol és h szeretlek de a pasimat jobban, az már megcsalásnak számít? és ha igen ti megbocsájtanátok a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés

A pasimat kb. 1 hónapja nem láttam és szinte alig beszélünk. Egy srác bevallotta h szeret és mivel rég nem beszéltem/találkoztam a pasimmal "nagyon örültem" neki...

De amikor írtam tényleg úgy éreztem mintha többet éreznék iránta



2014. jún. 19. 20:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha többet érzel iránta, akkor most miről beszélünk?

El vagy csábulva, már nem az aktuális pasidé "vagy".


Én a srác helyébe, ha megtudnám, rohadt szarul esne a dolog.

Neked nem esne szarul?

2014. jún. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Ez érzelmi megcsalás...
2014. jún. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Amúgy mit értesz azon, hogy "szeretlek"?
2014. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
"Ha azt írtam egy srácnak h k****ra hiányzol és h szeretlek de a pasimat jobban" --- akkor megkérdeztem volna h még is mi a sz--ar vagyok én neked??
2014. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy undorító szemétség volt a részedről. Szegény srác...
2014. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
már nem érzek iránta semmit csak akkor éreztem
2014. jún. 19. 20:26
 7/15 anonim ***** válasza:

"már nem érzek iránta semmit csak akkor éreztem"

Ezt mondod majd akkor is, ha pillanat hevében lefekszel vele, mert abban a pillanatban éreztél valamit?

Ez az ösztönlény viselkedés. Akkor már inkább szakíts, ne csessz ki a sráccal ilyen viselkedéssel.

2014. jún. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nemsokára hazajön és (elvileg) megint minden olyan lesz mint régen...csak azt mondjátok meg h megcsalásnak számít-e és h megbocsájtanátok-e
2014. jún. 19. 20:39
 9/15 anonim ***** válasza:
Számomra megcsaláshoz közeli állapot, és megbocsátanám, bár nagyon szarul esne, de én nő vagyok. Férfiak szerintem szigorúbbak.
2014. jún. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Már elhangzott.

Érzelmi megcsalás.


Én nekem nagyon rosszul esne, de ha tényleg adod a jelét, hogy engem szeretsz, akkor megbocsátanék.

Viszont ha megint ilyen lenne, akkor elgondolkodnék azon, hogy erőltessük-e a kapcsolatot, ha ilyen pici dolgokon is elbuksz.

2014. jún. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!