Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerethet a férjem ha mas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet a férjem ha mas nöknek vall szerelmet?

Figyelt kérdés

Amugy köztunk minden ok

Csak szexoldalon szerelmet vallott egy nönek es annak mindent beigert, elvalik meg mindent

Megalazonak erzem , de vajon tenyleg elhagyhat egy nap vagy ezt csak unalombol teszi ?



2014. júl. 27. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt kérdezed hogy ezek után a férjed szerethet? Persze hogy nem szeret.Szerinted mért keres TÁRSKERESŐOLDALAKON partnert magának?Tőled nem kapja meg azt amit akar..
2014. júl. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a helyedben lennék, már rég elhagytam volna, nem még válaszokat keresnék a kérdéseimre. Egyszerre csak egy embert lehet szeretni, téged pedig valószínűleg megunt. De ha élvezed, hogy bábként játszadoznak veled, akkor nyugodtan folytasd.
2014. júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretne, akkor nem küldözgetne ilyeneket. Nem biztos, hogy komolyan gondolja, hogy elhagy, de mégcsak eszébe se kéne hogy jusson ilyen.
2014. júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem azt várnám, hogy ő elhagy-e, hanem pakolnék. legyen már tartásod. nőként mondom: istenem, a nők...
2014. júl. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Megkapja, hiszen jo a szex köztunk

Lehet hogy ennyi belefer egy kapcsolatba

Hiszen mar 57 evesek vagyunk , hogy hagyjon el, sok közös ev es gyerekek utan?

2014. júl. 27. 11:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Szeret imád téged
2014. júl. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezek után miért vagy még mindig vele? Mégis hogy szeretne?


Unalomból írogat ilyeneket, mi? :D Azám...

2014. júl. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kapásból lelépnék...ezt csinálta az expárom is, sok éven át, nem ennyire durván, de az is épp elég volt.

A mostaninak én vagyok a mindene, persze, hogy megnéz másokat, de eszébe nem jutna másoknak udvarolgatni, vagy akárcsak bizalmasabb csevegést folytatni amiről tudja, hogy rosszul esne nekem (mert azt is átlátja, hogy NEKI is baromi rosszul esne ha én csinálnám).

2015. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!