Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Bocsájtottatok már meg megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsájtottatok már meg megcsalást? Utána tudott működni a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Milyen jellegű megcsalás volt?

2014. nov. 5. 08:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajnos volt benne részem. Nem tudom megbocsájtani...
2014. nov. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Én igen, de mi már házasok voltunk, gyerek is volt, és nem mellesleg sajnos én is tehettem róla, tanulságos eset volt, azóta sokkal jobb a kapcsolatunk...mondhatni, hogy még jó is, hogy így történt mert mindketten észbe kaptunk, hogy valami nagyon nem jó irányban halad köztünk...és mindketten tudtunk változtatni...azóta minden ok...
2014. nov. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem, es soha nem fogom senkinek sem megbocsatani.
2014. nov. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem történt velem ilyen, de sosem bocsájtanám meg senkinek
2014. nov. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Nem tudok róla", hogy megcsaltak volna.

Életem eddigi nagy szerelmének talán megbocsátottam volna (az távkapcsolat volt), de egyáltalán nem biztos. A többieknek nem. Alapból úgy állok hozzá, hogy megcsalást nem bocsátok meg! - De 100%-ra nem ígérheti az ember így látatlanba, soha nem lehet tudni. De az biztos, hogy szégyellném magam érte, hogy eltűrök a páromtól ilyesmit.

2014. nov. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Költőnő? ***** válasza:

kétszer történt ilyen. Egyszer nem kellett, nem volt rá szükség, mert lelépett az új lánnyal, mikor kiderült.:(

Egyszer a másik pedig ő maga mondta el és könyörgött szinte, h ne hagyjam el ezért. Na ott, mivel szerettem, igyekeztem megbocsájtani. Igyekezett ő is. De már asszem bárhogy is igyekeztünk, nem lett többé olyan a kapcsolat.

Biztos van, akinek sikerült már ténylegesen úgy megbocsájtani, h akkor tiszta lap, nincs innentől féleleme, bizalmatlankodás; nekem nem sikerült.

2014. nov. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

1 konkrét megcsalásról tudok az exeim között.


Az ex vőlegényemet illetően (veszekedésünk utáni 1 éjszakás kaland volt egy idegen nővel jellegű megcsalás volt)

Nos nem véletlenül lett ex, szóval nem bocsátottam meg. Elhagytam. Többek között a megcsalás miatt, meg más miatt is...ami akkor történt.

Undorodtam tőle mikor bevallotta, hogy lefeküdt valakivel akinek a nevét se tudta, és térden állva könyörgött, hogy bocsássak meg.

Nem lett volna értelme megbocsátani. A bizalom és a tisztelet elveszett, amit iránta éreztem, nem tartottam férfinak ezek után, csak szimplán egy gerinctelen hazug senkinek, aki a könnyebb utat választotta, és nem megbeszélte velem a gondjait őszintén. UTÓLAG már nem tudott volna olyat tenni amivel elfeledteti velem azt amit tett, hogy megalázott.

Nem bántam meg. Sokkal boldogabb vagyok azóta, egy olyan férfival, akiben meg lehet bízni!

2014. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 firi válasza:

Sajnos engem is megcsalt a párom. Aranyos,kedves őszintének tűnő hölgynek ismertem meg.

Nagyon sajnálom,hogy így történt. Egy világ omlott bennem össze. Ígéretes és szép volt a kapcsolatunk, nagyon szerettem őt.

Úgy érzem,hogy nem tudom meg bocsájtani a történteket, pedig én megpróbáltam. Augusztusban történt de még mindig ugyanúgy fáj mint amikor kiderült. Minden áldott napon szenvedek miatta. Szerintem már nem sokáig bírom.

Tényleg igaz,hogy bukott a becsület,tisztelet és a bizalom.

2014. nov. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

érzelmileg már megcsaltak, fizikailag tudtommal nem :D

az érzelmi megcsalás csak szakítás után derült ki.

egyébként biztos, hogy nem bocsátanám meg, de nem biztos, hogy szakítanék. most gondolj bele: megcsalt az a szemét, és csak annyit kap, hogy kidobom. annak lehet, hogy még örülne is... ha vele maradok és büntetem, felhozom a dolgokat, az sokkal jobb, legalábbis nekem :D ennyit meg minimum el kell viselnie, ha már egyszer megcsalt.

19/L

2014. nov. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem az ilyet nem lehet megbocsajtani lehet hogy te nagyon szereted de ha ő megcsalt meg csalhat megyegyszer ez embertol függő amúgy de én a helyedben lennék időt kérnek atgondolnam és azt mondják hogy ha egyszer hibázik az ember akkor azt megkell bocsátani de a másodikat már nem te érzed hogy mennyire szereted öt és tudnál e még vele együtt lenni
2014. nov. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!